Pentium G4560 ve GTX 1050 Ti Darboğaz Sorunu

Bybarsi

Hectopat
Daha fazla  
Bu sistemi İtopya denilen yerden satın aldım. Ancak Battlefield 1, PUBG gibi oyunlarda ekran kartımın sadece %50'sini kullanabiliyorum ve bu kasma yaratıyor. Pentium G4560 driverlerini kuramıyorum. Bilgisayarım işlemciyi görmüyor. Bana farklı bir işlemci takmış olma ihtimalleri var mı acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Belirttiğiniz oyunlar, işlemci gücüne dayalı oyunlar. 2 çekirdek bir işlemcinin düşük performans sağlaması normaldir.
İşlemci için sürücü kurulmuyor, chipset sürücüsü kurun.
Bağlantıdan indirebilirsiniz, kurulumu da rehbere göre yapın.

Başlat çalıştır dxdiag komutunu girip Enter tuşuna basın size ne vermiş olduklarını görürsünüz.
Windows+R kombinasyonu da olabilir.

Oyunu 1920x1080p de oynuyorum. Dxdiag'dan baktım ancak bios ayarlarından işlemcinin ismi değiştirilebiliyor. Kasanın içini açmayı bilmediğim içinde açıp bakamıyorum işlemciye.

Belirttiğiniz oyunlar, işlemci gücüne dayalı oyunlar. 2 çekirdek bir işlemcinin düşük performans sağlaması normaldir.
İşlemci için sürücü kurulmuyor, chipset sürücüsü kurun.
Bağlantıdan indirebilirsiniz, kurulumu da rehbere göre yapın.
Dediğiniz gibi kurdum. Henüz oyuna giremiyorum ortalama ne kadarlık bir FPS artışı olur.

MSI Afterburner ile oyun içi değerleri görsel olarak paylaşın.
Önceden çektiğim bir değer vardı 2 gün öncesine ait

Resimi yüklemiştim de bir sorun olmuş bir önceki yazımda gitmemiş kusura bakmayın.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2017-11-08 at 15.04.26.jpeg
    WhatsApp Image 2017-11-08 at 15.04.26.jpeg
    435,5 KB · Görüntüleme: 273
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı