Pentium G4560'ı i5 6600K'ya yükseltme

Bu yükseltmeyi uygulamamı önerir misiniz ?
GTA 5 ve Battlefield 1 için evet ama diğer oyunlar için pek değeceğini sanmam. GTA 5 için de benim kendim bulduğum bazı ayarlarla oyun bayağı güzel çalışıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

O
GTA 5 ve Battlefield 1 icin evet ama diğer oyunlar için pek değeceğini sanmam. GTA 5 için de benim kendim bulduğum bazı ayarlarla oyun bayağı güzel çalışıyor.
Oynadığım oyunların çoğu çok oyunculu ve işlemci odaklı çalışıyor bu oyunlar. Sanırım alacağım.
G4560 GTX 1050 Tİ GTA 5 de tam performans besleyemiyor. Darboğaz FPS düşmelerine nadirende olsa rastlanıyor.

O

Oynadığım oyunların çoğu çok oyunculu ve işlemci odaklı çalışıyor bu oyunlar. Sanırım alacağım.
G4560 GTX 1050 Tİ GTA 5 de tam performans besleyemiyor. Darboğaz FPS düşmelerine nadirende olsa rastlanıyor.
Aynen öyle. Araba sürerken olan kasmaların nedeni işlemci kaynaklı bence.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı