Pentium G4560'ı i5 6600K'ya yükseltme

Bu yükseltmeyi uygulamamı önerir misiniz ?
GTA 5 ve Battlefield 1 için evet ama diğer oyunlar için pek değeceğini sanmam. GTA 5 için de benim kendim bulduğum bazı ayarlarla oyun bayağı güzel çalışıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

O
GTA 5 ve Battlefield 1 icin evet ama diğer oyunlar için pek değeceğini sanmam. GTA 5 için de benim kendim bulduğum bazı ayarlarla oyun bayağı güzel çalışıyor.
Oynadığım oyunların çoğu çok oyunculu ve işlemci odaklı çalışıyor bu oyunlar. Sanırım alacağım.
G4560 GTX 1050 Tİ GTA 5 de tam performans besleyemiyor. Darboğaz FPS düşmelerine nadirende olsa rastlanıyor.

O

Oynadığım oyunların çoğu çok oyunculu ve işlemci odaklı çalışıyor bu oyunlar. Sanırım alacağım.
G4560 GTX 1050 Tİ GTA 5 de tam performans besleyemiyor. Darboğaz FPS düşmelerine nadirende olsa rastlanıyor.
Aynen öyle. Araba sürerken olan kasmaların nedeni işlemci kaynaklı bence.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı