Pentium laptop sistem yükseltmesi

Bütçe
1000₺

King Winner

Hectopat
Öncelikle şu anda kullandığım PC'yi 4 yıldır kullanıyorum ve kasım da yeni PC alacağım, şu anki PC'min özellikleri:

Ekran kartı: Intel HD Graphics 4000

İşlemci: Intel Pentium 2.00 GHz 2 çekirdek(2.nesil)

RAM: 8 GB.

Anakart: VPCEH1J1E.

2. el 1000 TL güçlendirme olarak hangi şeyler ekleyebilirim? Kasım'da yeni PC alacağım 1 yıl idare etsin yeter.

Son düzenleme:
Öncelikle şu anda kullandığım PC'yi 4 yıldır kullanıyorum ve kasım da yeni PC alacağım, şu anki PC'min özellikleri:

Ekran kartı: Intel HD Graphics.

2. el 1000 TL güçlendirme olarak hangi şeyler ekleyebilirim? Kasım'da yeni PC alacağım 1 yıl idare etsin yeter.

Bana kalırsa hiç buraya bütçe ayırmayıp elindeki bütçe ilede kasım ayında alacağınız veya toplayacağınız PC'ye ekleme yapın.

Ekran kartı: Intel HD Graphics.

Kaptan bu laptop zaten kötü belli yapabileceğin tek şey SSD sanırsam.

Bu bilgisayara SSD'den fazlası haram.Diğer arkadaşların dediği gibi ileride alacağın bilgisayar için harca onu.

Bana kalırsa hiç buraya bütçe ayırmayıp elindeki bütçe ile de kasım ayında alacağınız veya toplayacağınız PC'ye ekleme yapın.

Ben de aynı fikirdeyim. Sistemi 1 ay önce topladım. 350 liraya SSD 150 liraya RAM almıştım. SSD'yi kullanıyorum da RAM çöp oldu. Ama 6 aylık kullanım rahatlığı için değerdi diye de düşünüyorum.

Yükseltme yapsan da faydası olmaz, ileride kullanmak üzere bir tane SSD alabilirsin sadece, zaten yükseltmeyi de sadece RAM üzerinden yapabilirsin onun da faydası olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı