Pentium Sisteme uygun macOS önerisi

Jack İşte

Hectopat
Makaleler
5
Yer
İstanbul, Esenyurt
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Bilgisayar: Asus GTX 1060 6 GB Dual White GPU, Intel i7 3770s CPU, Gigabyte 240 GB SSD, H61M-K motherboard, Corsair 550W PSU

Telefon: S7 Edge (Hero2_lte)
Meslek
Öğrenci
Merhabalar. 1 hafta önce ablamın bilgisayarına Windows 11 kurdum. Peşinden benim bilgisayarıma Windows 11 kuracaktım ki sistemim kötü (Windows 10 bilgisayarım). Bende bari macOS kurayım dedim. Benim sistemimde Windows 10 performansı verecek, Windows 7 gibi eski olmayan ve şık bir macOS sistemi var mı acaba? Varsa uygulama olarak (Windows 11 kurulum yardımcısı gibi) bir macOS kurucu var mı? Sistem bilgilerim:

Windows 10 Pro Intel Pentium 1.80GHz işlemci (2 çekirdekli) NVIDIA 8400GS.
2 GB fiziksel, 5.37 GB sanal bellek (RAM) 32 Bit X86 (Windows 7'de X86 10'da ise X64 yazıyor) 148 GB toplam HDD.

Pentium E serisi bir işlemciniz var sanırsam?
Hocam Aygıt Yöneticisi'nde, işlemcilerde şöyle bir yazı var: Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2160 @1.80GHz ve iki çekirdekli çünkü iki tane var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu arada küçük bir düzeltme yapacağım Linux sistem de olur.

Pentium işlemciler için internette bir rehber yok gibi. Yani kurmak isterseniz kendiniz kurulum dosyası oluşturmak zorunda kalacaksınız. Ayrıca kurabileceğiniz macOS çok eski olacağı için görünüş olarak ve program desteği açısından iyi olmayacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı