Perdigital güvenli mi?

Ekrem_Abi

Decapat
Arkadaşlar merhaba. Perdigital diye bir siteden 1 saat önce alışveriş yapmıştım. Bazı kişiler dolandırıcı vs. demiş bilgilerimi çalarlar mı? Mail attım bekliyorum hesabımı kapattırmama dair zaten telefon numaramı vs. kapatacaktım bunu dile getirdim mailimde sizce kapatırlar mı hesabımı korkmam gerek mi? Lütfen ciddi cevap verin :)

Arkadaşlar merhaba. Perdigital diye bir siteden 1 saat önce alışveriş yapmıştım. Bazı kişiler dolandırıcı vs. demiş bilgilerimi çalarlar mı? Mail attım bekliyorum hesabımı kapattırmama dair zaten telefon numaramı vs. kapatacaktım bunu dile getirdim mailimde sizce kapatırlar mı hesabımı korkmam gerek mi? Lütfen ciddi cevap verin :)
Hiçbirşey olmaz. Ben Lol'de rp alacağım zaman herzaman perdigitalden alışverişimi yaparım ve şuana kadar hiçbir sorun yaşamadım.

Problemsiz bir site. Bir sıkıntı olmaz. Öyle hesabımı sildireyim olaylarına girmene bile gerek yok. Telefon numarası veya maille üstüne şirket açılmaz merak etme. :D

Diğer bir konu ise buralardan daha uygun Dijital kod satan herkesin bildiği Trendyol var. Alışverişlerinizi oradan yapabilirsiniz.

Perdigital güven konusunda iyi ancak diğer sitelere göre pahalı bir site. Yayıncıya destek vereceksen ByNoGame, oyun için kredi alacaksanda dijipin öneririm.

Son zamanlarda böyle çok konu görmeye basladim. Hesabınızı kim ne yapsın ki kapattiriyorsunuz?

Foxngame ile daha uyguna alabilirsin

Son düzenleme:

Geri
Yukarı