Perdigital güvenlir mi?

Rules1232

Decapat
Arkadaşlar perdigital sitesinden toplamda 5 tane 3TL'lik Steam key aldım. Bir sorun olmadı ama şikayetvar sitesinde birçok kişiden sebepsiz yere para falan çekmişler. Buna benzer sorunlarla karşılaşanlar oldu mu? Sitede hiçbir kredi kartı bilgileri tutulmaz diyor. Aynı zamanda hesabımı kapatmaya çalıştığımda illa mail atmamı istiyorlar hadi bakalım hayırlısı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar perdigital sitesinden toplamda 5 tane 3TL'lik Steam key aldım. Bir sorun olmadı ama şikayetvar sitesinde birçok kişiden sebepsiz yere para falan çekmişler. Buna benzer sorunlarla karşılaşanlar oldu mu? Sitede hiçbir kredi kartı bilgileri tutulmaz diyor. Aynı zamanda hesabımı kapatmaya çalıştığımda illa mail atmamı istiyorlar hadi bakalım hayırlısı.
Ben yaklaşık 30 tllik kod aldım hepsi kullanılmış kod idi ne bir özür dilediler nede yardımcı oldular.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı