Performans ödevi için 10.000₺ PC toplama

Bütçe
10.000
Son düzenleme:
Performans ödevi için mi sadece, yoksa kendiniz toplamak mı istiyorsunuz?
saecec performans ödevi için, parçaların özelliklerini yazıp hocaya atmam gerekiyor.
Ödev bilgisayar toplamak mı? Yoksa ödevi yapabilmek için bilgisayara mı ihtiyacın var?
ödevim bilgisayar toplamak, kendi bilgisayarım var zaten
Performans ödevi PC toplamak mı? Yoksa ödevi yapmak için mi toplayacaksın?
Oyun oynayacak mısın?
Performans ödevin ne?
Monitör dahil mi?
performans ödevim 10000tl lik bütçeyi aşmayacak şekilde bir bilgisayar toplamak. monitör de dahil

Performans ödevini bahane etme çünkü ödev için oyun oynatmayan laptoplar yeterli. Düzgünce konuş anlaşalım. Oyun oynamak içinse ailene söyle anlaş alsınlar sana. Böyle yaptığını zaten şimdiden anlamışlardır da.
arkadaşım ödevimi yapabilmek için bilgisayar istemiyorum zaten. kendi bilgisayarım var. bilişim bölümünde okuyorum ve derslere bu sene hiç giremedim. hocam performans ödevi olarak '10000tllik bilgisayar toplayıp özelliklerini yazmamızı' istedi
Babanızı ders maksadıyla kandırıyorsunuz gibi geldi bana.
arkadaşım bilgisayarı almayacağım. sadece parçaları toplayıp yazacağım ve hocaya atacağım.
Cidden sistem toplamak gibi bir ödevi varsa bunu neden bize yaptırıyor? Ödevini kendisi yapması gerekmez mi? Hani öğrendiklerini pekiştirmek için...
derslere giremedim bilgim de yok o yüzden yardım istiyorum sadece, kimse yapmak zorunda değil ki
Nerede okuyorsun? Keşke bana da öyle ödev verseler. Bu arada şu PC'ye bak. Sonra bunun parçalarını sen topla.

meslek lisesinde okuyorum bilişim bölümü
Sanırım arkadaş sınıfta kalmış öğretmeni ise ailesi zengindir diye düşünüp bana 10.000 lira PC topla hediye et sınıfı geçireyim demiş. Özel üniversite.
arkadaşım meslek lisesinde okuyorum 10. sınıftayım ilk kez meslek dersi görüyorum ve birkaç ders dışında derslere giremedim. sadece böyle bir site görünce yardım edebilen birileri çıkar belki diye yazmak istedim.
Performans ödevi için PC toplamayı ilk kez duyuyorum. Ayrıca niye ödevini biz yapıyoruz? Kendin yapsana, senin ödevin.
yapmak zorunda değilsin ?
Arkadaş büyük ihtimalle trollüyor bizi zaten.
arkadaşım hocanın mesajını yükleyebilirim kimi neden trolleyeyim?
Neden bu kadar inanmamak istiyorsunuz ki? Vermiş olamaz mı toplama ödevi? Bilgisayar toplamayı bilmiyordur bu forumda bilen arkadaşlardan yardım almak istemiştir. Troll olduğuna hüküm kesmeyin hemen.
gerçekten teşekkür ederim. bir insanı anlamak bu kadar zor olmamalı. işim gücüm yok burada milleti mi trolleyeceğim Allah aşkına ya.
Ne güzel bir ödev, hangi ders bu?
bilişim teknolojilerinin temelleri
İşlemci-1689TL.

Anakart-540TL.

RAM-666TL.

KASA-950TL.

M.2 SSD-555TL.

SATA SSD-510 TL.

Ekran kartı-3780TL.

Monitör-1600TL.

Toplam: 10290TL.
kaliteli iyiyse bunları yazacağım ?

Son düzenleme:
Arkadaşım ödevimi yapabilmek için bilgisayar istemiyorum zaten. Kendi bilgisayarım var. Bilişim bölümünde okuyorum ve derslere bu sene hiç giremedim. Hocam performans ödevi olarak '10000TL'lik bilgisayar toplayıp özelliklerini yazmamızı' istedi.

Arkadaşım bilgisayarı almayacağım. Sadece parçaları toplayıp yazacağım ve hocaya atacağım.

Derslere giremedim bilgim de yok o yüzden yardım istiyorum sadece, kimse yapmak zorunda değil ki.

Meslek lisesinde okuyorum bilişim bölümü.

Arkadaşım meslek lisesinde okuyorum 10. sınıftayım ilk kez meslek dersi görüyorum ve birkaç ders dışında derslere giremedim. Sadece böyle bir site görünce yardım edebilen birileri çıkar belki diye yazmak istedim.

Yapmak zorunda değilsin?

Arkadaşım hocanın mesajını yükleyebilirim kimi neden trolleyeyim?

Gerçekten teşekkür ederim. Bir insanı anlamak bu kadar zor olmamalı. İşim gücüm yok burada milleti mi trolleyeceğim Allah aşkına ya.

Bilişim teknolojilerinin temelleri.

Kaliteli iyiyse bunları yazacağım?

Çok yanlış anlamışız özür dilerim. Kusura bakma. Sosyalde genelde böyle konular açılınca insan alacak zannediyor. Gerçekten özür dilerim.

Geri
Yukarı