Çözüldü Performans ödevleri geçerli mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

cxnnorx

Hectopat
Bildiğiniz gibi isteğe bağlı 1. dönem notları ile karne oluşturulacak. MEB'in verdiği açıklamadan gene bir şey anlamadım, anlayanlar bana anlatabilir mi?

Eğer performans ödevleri de ortalamayı oluşturmaya dahil olacaksa 1. dönemin performans ödevleri mi, 2.dönemin performans ödevleri mi oluşturacak?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam merak ettiğim soru 1.dönemde yaptığım performans ödevleri ve derse katılım puanıda 2.dönem ortalamasına katkı sağlayacak mı yoksa sadece sınav notu üzerinden mi ortalama hesaplanacak? Buna benzer bir yazı okudum, MEB sayfasında.

İlk dönem ne var ne yoksa aynen 2. döneme geçiyor. En azından bize böyle denildi. İlk dönem ortalaman 90 ise yıl sonu ortalaman da 90 oluyor.
Sınavlara girmeyeceksen performans ödevlerini yapmaya gerek yok. Gireceksen haliyle yapman lazım çünkü ona göre not verecekler.

Hocam merak ettiğim soru 1.dönemde yaptığım performans ödevleri ve derse katılım puanıda 2.dönem ortalamasına katkı sağlayacak mı yoksa sadece sınav notu üzerinden mi ortalama hesaplanacak? Buna benzer bir yazı okudum, MEB sayfasında.

İlk dönem ne var ne yoksa aynen 2. döneme geçiyor. En azından bize böyle denildi. İlk dönem ortalaman 90 ise yıl sonu ortalaman da 90 oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı