Performax Helix Marka PSU Alınır mı?

onurtepe_t

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar şu sistemi almayı düşünüyorum.

Kafamda kalan tek sorun PSU'su. Performax helix marka 650W 80Plus. Sizce kullanayım mı yoksa satıp daha kaliteli bir şey mi alayım? Ev yakınında ki bilgisayarcı 275'e alırım diyor sıfırına. Ne diyosunuz vereyim mi?

300'e zorla, olmazsa da ver gitsin. İstersen bütçeni söyle PSU tavsiyesi yapalım.

Bütçe belirlemedim 1660 Ti ile kullanacağım kaliteli marka olsun yeter.
Daha almadıysanız bekleyin RTX 3060'lı sistem toplarız.

Daha almadım ama 3060'a çıkamayız be bütçe yetmez.
Güç kaynağı hakkında bir bilgi yok kullanmanızı tavsiye etmem. 275TL bilgisayarcıya satıp üstüne biraz daha koyup bunu alabilirsiniz:

Bu kadar bütçe yok maalesef.
300'e zorla, olmazsa da ver gitsin. İstersen bütçeni söyle PSU tavsiyesi yapalım.

Cougar'ya da Corsair almayı düşünüyorum. Cougar güvenilir midir? Cougar daha ucuz onu almayı düşünüyorum.

Son düzenleme:
Bütçe belirlemedim 1660 Ti ile kullanacağım kaliteli marka olsun yeter.

Daha almadım ama 3060'a çıkamayız be bütçe yetmez.

Bu kadar bütçe yok maalesef.

Cougar'ya da Corsair almayı düşünüyorum. Cougar güvenilir midir? Cougar daha ucuz onu almayı düşünüyorum.

RTX 3060 GTX 1660 Tİ ekran kartından daha ucuz çıkacak yalnız nasıl bütçeniz yok?

Cougar STX gibi veya Corsair tarafında VS gibi güç kaynakları alacaksanız çok mantıklı bir yükseltme olmayacaktır. Cuma indirimlerinden vs. XPG Pylon, en kötü ihtimal FSP Hydro K alabilirsiniz.

Cougar STX gibi veya Corsair tarafında VS gibi güç kaynakları alacaksanız çok mantıklı bir yükseltme olmayacaktır. Cuma indirimlerinden vs. XPG Pylon, en kötü ihtimal FSP Hydro K alabilirsiniz.

FSP Hydro k alacağım sanırım
RTX 3060 GTX 1660 Tİ ekran kartından daha ucuz çıkacak yalnız nasıl bütçeniz yok?
Kusura bakmayın fiyatını bilmiyordum kaç TL den ve ne zaman çıkar ?

Yeni konular

Geri
Yukarı