Performax PSU alınır mı?

Levent Tural

Decapat
Yer
Bandırma/Balıkesir
Daha fazla  
İyi gunler, ben Performax kasa ve PSU'lu bir 550 Watt kasa seçtim. Mecburıyetten sectım çünkü ozellestırme yapılmıyordu hazır sistemde. Bu PSU beni 1 yıl falan götürür mü? Çünkü aynı fiyata bir kasa daha vardı onun içinde FSP PSU vardı, fakat bu sefer işlemci Ryzen 3 3200G olacaktı. Şu anki kasamda Ryzen 5 1600 AF var. O yuzden PSU'dan fedakarlık yapmak istedim. Beni bu PSU 1 yıl falan idare eder mi? Belki daha da erken alırım. Yeni bir PSU alacağım. Yine 550 Watt FSP veya Corsair secmeyi dusunuyorum. Performax PSU beni 1 yıl falan idare eder mi, patlar mı ya da sistem yanar mı? ModArt PC bu PSU'yu test etmişti sonuna kadar guveniyorum diyordu.

Neden mecbursunuz anlamadım? Parasını siz ödeyeceğinize göre ne istiyorsanız onu alin. Alacağınız yer kabul etmiyorsa başka yerden alın söylediğiniz parçalar bulunmayan şeyler değil.

İyi gunler, ben Performax kasa ve PSU'lu bir 550 Watt kasa seçtim. Mecburıyetten sectım çünkü ozellestırme yapılmıyordu hazır sistemde. Bu PSU beni 1 yıl falan götürür mü? Çünkü aynı fiyata bir kasa daha vardı onun içinde FSP PSU vardı, fakat bu sefer işlemci Ryzen 3 3200G olacaktı. Şu anki kasamda Ryzen 5 1600 AF var. O yuzden PSU'dan fedakarlık yapmak istedim. Beni bu PSU 1 yıl falan idare eder mi? Belki daha da erken alırım. Yeni bir PSU alacağım. Yine 550 Watt FSP veya Corsair secmeyi dusunuyorum. Performax PSU beni 1 yıl falan idare eder mi, patlar mı ya da sistem yanar mı? Modart PC bu PSU'yu test etmişti sonuna kadar guveniyorum diyordu.

C4.

iyi gunler ban yediğim için yazamadım sistem elime daha ulaşmadı fakat soyle bir karar aldım 1-2 hafta içerisinde ya da daha erken bir zamanda psu değişimi yapıcam cunkı sisteme bir sey olur diye korkuyorum vatandan thermaltake lite power 550w 80 plus psu almayı planlıyorum 530 tl dahada butcemi zorlayamam gercekten sistem yanar diye cok kafaya taktım 1-2 haftadan birşey olurmu sizce thermaltake psu sorun cıkarırmı
iyi gunler ban yediğim için yazamadım sistem elime daha ulaşmadı fakat soyle bir karar aldım 1-2 hafta içerisinde ya da daha erken bir zamanda psu değişimi yapıcam cunkı sisteme bir sey olur diye korkuyorum vatandan thermaltake lite power 550w 80 plus psu almayı planlıyorum 530 tl dahada butcemi zorlayamam gercekten sistem yanar diye cok kafaya taktım 1-2 haftadan birşey olurmu sizce thermaltake psu sorun cıkarırmı
arkadaşlar illaki vatandan almak zorundayım baska yerden alamam
zaten hdmı kablosu almaya gidicekötim belki onuda alırım
peki ben bu psu montajını nasıl yapıcam yanlış yere felan takarsam yanar mı kablolar

İyi gunler ban yediğim için yazamadım sistem elime daha ulaşmadı fakat soyle bir karar aldım 1-2 hafta içerisinde ya da daha erken bir zamanda PSU değişimi yapacağım çünkü sisteme bir şey olur diye korkuyorum Vatan'dan Thermaltake Lite Power 550W 80 Plus PSU almayı planlıyorum 530 TL daha da butcemi zorlayamam gercekten sistem yanar diye cok kafaya taktım 1-2 haftadan bir şey olur mu sizce Thermaltake PSU sorun çıkarır mı?

Arkadaşlar illaki Vatan'dan almak zorundayım baska yerden alamam
Zaten HDMI kablosu almaya gidicekötim belki onu da alırım
Peki ben bu PSU montajını nasıl yapacağım yanlış yere falan takarsam yanar mı kablolar

Anakart yanar yanlış takarsanız.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı