Performax Hellfire alınır mı?

Arkadaşlar merhaba. Bu kasa hazır sistem içinde geliyor ama her yerde PSU kötü diyorlar. Ben de ileride PSU'yu değiştireceğim. Bu PSU beni ne kadar idare eder? Kasa bu: Performax Hellfire Siyah Temperli Cam RGB 550W ATX Kasa - Gaming.Gen.TR

Biraz kötü bir cevap olmuş benimki tazeliyorum cevabımı:

Alınmaz çünkü sizin de duyduğunuz yerlerde söylenildiği gibi PSU kötü. Eğer değiştirebilirseniz değiştirin derim. Kendi PSU'sunu söküp satın. Sonra bütçe belirtin öneri yapalım.

Biraz kötü bir cevap olmuş benimki tazeliyorum cevabımı:

Alınmaz çünkü sizin de duyduğunuz yerlerde söylenildiği gibi PSU kötü. Eğer değiştirebilirseniz değiştirin derim. Kendi PSU'sunu söküp satın. Sonra bütçe belirtin öneri yapalım
500 tl ye 550w psu
Birde kasa psu su dışında iyi bence renkleri filanda değiştirilebildiği için bunun içindeki sistemi almak istedim

500 tl ye 550w psu
Birde kasa psu su dışında iyi bence renkleri filanda değiştirilebildiği için bunun içindeki sistemi almak istedim
Aynı paraya halen daha iyi modeller varken niye bunu almaya çalışıyorsunuz, o fiyata hava akışı ve kalitesi çok daha iyi olan kasalar var. Bu kasayı Vatan'da görmüştüm, kalitesi çok düşüktü.

Bir de kasa PSU'su dışında iyi bence renkleri falanda değiştirilebildiği için bunun içindeki sistemi almak istedim

Sistemi atarsanız iyi olur, biz de bakarsak daha iyi bir yargıya ulaşırız.

500 TL'ye 550W PSU

Tek söyleyeceğim şey: Koşun ve şunu bir an önce alın. Yoksa sonradan bu fiyata almadığınız için pişman olabilirsiniz.

Geri
Yukarı