Performax Warmech alınır mı?

Bütçe
1500
360 Mm'lik soğutucunuzu kasanın önüne konumlandırırsınız. Öndeki fanlarınızı da sökmenize gerek kalmaz çünkü bu kasaya o imkanı sağlıyor.

Lian Li Lancool 215

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Peki sıvı soğutmayı yana aşağıya bağlarsak ömrü nasıl değişir?

Tek tek cevap yazmak istemedim fakat bu kasaya hava soğutma olmaz sıvı sogutma olmaz denilmiş de neden? Görseli ve soğutması güzel olan bir kasa neden bu kadar kötülenmiş doğrusu anlam veremedim. Arkadaşlar kasa gerçekten performans bakımından harika diyebilirim ben Custom sıvı soğutma kullanan biriyim. Hava soğutma ile denemek istedim ve sonuç gerçekten çok güzel. Akasa'nın 90 mmlik 3 bakır ısı borulu hava sogutma ile kullanmama rağmen sonuç tahmin edemeyeceğim bir performansla sonuçlandı. Lütfen denemeyen fanları doğru dürüst yönlerini takmadan yorum yapmak hiç hoş değil. 6 fan ile bana geldi 2 adet de ben takviye yaptım fan fazlası ile var ben de ama 8 adet fanın yönlerini doğru ayarlarsanız gerçekten de güzel bir soğutması var. Görsel olarak fanlar zaten güzel. Sıvı soğutma ile kullanmayacağım bu kasayı, hava soğutma ile şimdilik devam etmeyi düşünüyorum, almak isteyenler bu tip kasalar arasında bence fiyatı da en uygun olan bir kasa ve alınır. Şu an 6 adet fan ile gönderiliyor. Gamepower Warcry kasayı almayı çok düşündüm pişman olur muyum diye düşündüm ama sonuç gerçekten güzel. Kasayı kurarken bile alan geniş olduğu için hiç bu kadar keyifli ve kolay bir kasa dizmedim ☺️ Eksileri illaki var, kasa geldiği gibi zaten kullanılmaz sizler yönlerini ayarlamalısınız. Ben resimler de araştırırken bu tarz kasaları alan kişilerin fan yönlerinin yanlış olduğunu görebiliyordum. Kasanın fanlarını geldiği gibi çalıştırmadan çıkarttım, hepsinin yönlerini değiştirdim ilk denemem de ne kadar haklı olduğumu gördüm. Soğutma performansı ile Performax Warmech, bu kasa yabana atılmayacak bir kasa bilginiz olsun.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı