Performax Warmech alınır mı?

Bütçe
1500

hypefn

Decapat
Daha fazla  

Dosya Ekleri

• 1_org_zoom.jpg
    1_org_zoom.jpg
    49,7 KB · Görüntüleme: 59
Performax'ı daha önce hiç duymadım su kasa güzel midir? Performax hakkında cok bir bilgim yok bu kasa iyi midir?
Malzeme kalitesi ve fan kalitesi kalitesinin iyi olduğunu sanmıyorum, ben olsam bu kasayı tercih etmezdim. Bu tasarımı sevdiysen gamepower warcry alabilirsin 6 tane fan ile geliyor. (Sıvı soğutma kullanmayacaksan bu tarz kasaları tercih etme)

Malzeme kalitesi ve fan kalitesi kalitesinin iyi olduğunu sanmıyorum, ben olsam bu kasayı tercih etmezdim. Bu tasarımı sevdiysen Gamepower warcry alabilirsin 6 tane fan ile geliyor. (Sıvı soğutma kullanmayacaksan bu tarz kasaları tercih etme)
O da farklı sayılmaz.

O da farklı sayılmaz.
Öyle düşünmüyorum, gamepower olduğu için ben de ön yargıyla yaklaşmıştım ama bu tarz kasalar arasından en alınabilir kasa. Genel malzeme kalitesi gayet iyi metal - plastik karışımı diye biliyorum, temperli camı da gayet kaliteli. Hava akışı bir p500a değil ama idare eder, bunu alan görüntüye öncelik verdiği için sorun görmüyorum.
Kasanın tek eksisi hava soğutmaya pek uygun olmayışı, bu kasayı alacaksan sıvı soğutma şart.

1500 TL'ye daha iyi kasalar alınır. Siz sistem bileşenlerinizi aktarın. Ona göre bakalım.
RX 6900xt
R7 5800x
1000w psu
360mm sıvı soğutucu
32gb ram
Öyle düşünmüyorum, Gamepower olduğu için ben de ön yargıyla yaklaşmıştım ama bu tarz kasalar arasından en alınabilir kasa. Genel malzeme kalitesi gayet iyi metal - plastik karışımı diye biliyorum, temperli camı da gayet kaliteli. Hava akışı bir P500a değil ama idare eder, bunu alan görüntüye öncelik verdiği için sorun görmüyorum.
Kasanın tek eksisi hava soğutmaya pek uygun olmayışı, bu kasayı alacaksan sıvı soğutma şart.

Ya evet haklısın ama en önemli olan şey tabii ki hava sirkülasyonu ondan sonra model güzellik gelir ben ucuza 360mm sıvı soğutucu destekleyen kasa bulamadığım için bunu seçmiştim.

RX 6900xt
R7 5800x
1000w psu
360mm sıvı soğutucu
32gb ram
360 mm'lik soğutucunuzu kasanın önüne konumlandırırsınız. Öndeki fanlarınızı da sökmenize gerek kalmaz çünkü bu kasaya o imkanı sağlıyor.

Lian Li Lancool 215

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

360 mm'lik soğutucunuzu kasanın önüne konumlandırırsınız. Öndeki fanlarınızı da sökmenize gerek kalmaz çünkü bu kasaya o imkanı sağlıyor.

Lian Li Lancool 215

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu kasada öne radyatör takılmamalı video'da bundan da bahsediyor.

Geri
Yukarı