Elektronik Performax Xotran Mouse 115TL

Serquis

Hectopat
Yer
Amerika
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5 12400F
MSI BOMBER H610M
PNY 8x2 3200MHZ Ram
Sapphire Pulse RX6600 8GB
MSI Mag A550BN Psu
DeepCool CC560 Kasa
Kioxia Exercia 500GB M.2 SSD
2 Adet 320GB Dandirik Laptop HDD
AOC 24B2XH Monitör
Meslek
Amerika Başkanı
Son düzenleyen: Moderatör:
Fiyatlar artmasına rağmen 2. satış fiyatı 150 TL ve bu fiyata kesinlikle ihtiyaç varsa alınmalı.

G300S'ten geçtim. Çok hafif geldi alışması biraz zaman aldı. Malzeme kalitesi orta diyebilirim, ucuz hissteriyor. Yapısal olarak çift el gibi dizayn edilmiş hala alışamadım. Finger tip claw mıdır nedir bir tutuş varmış o şekilde kullanıyorum, dpi ayarı kısıtlı yazılım olmadığı için alışana kadar klavyeye vurmaya devam ediyorum. Hardcore sıralama oynayan biri değilim ama adrenalin olduğu oyun sahnelerinde iyi iş çıkarıyor.
Dpi ayarını tam tutturursanız değil bu fiyata 300-400 liraya bile bu tarz ürün yok. Fiyatının hakkını tamamıyla veriyor. Yapısı biraz tuhaf sadece.
Not ekleyeyim; bundan önce uygun fiyata Rival 5 kullandım 2. gün geri iade ettim. Ondan sonra bu zaten ilaç gibi geldi.

G300S'ten geçtim. Çok hafif geldi alışması biraz zaman aldı. Malzeme kalitesi orta diyebilirim, ucuz hissteriyor. Yapısal olarak çift el gibi dizayn edilmiş hala alışamadım. Finger tip claw mıdır nedir bir tutuş varmış o şekilde kullanıyorum, dpi ayarı kısıtlı yazılım olmadığı için alışana kadar klavyeye vurmaya devam ediyorum. Hardcore sıralama oynayan biri değilim ama adrenalin olduğu oyun sahnelerinde iyi iş çıkarıyor.
Dpi ayarını tam tutturursanız değil bu fiyata 300-400 liraya bile bu tarz ürün yok. Fiyatının hakkını tamamıyla veriyor. Yapısı biraz tuhaf sadece.
Not ekleyeyim; bundan önce uygun fiyata Rival 5 kullandım 2. gün geri iade ettim. Ondan sonra bu zaten ilaç gibi geldi.
Kablo esnekliği o kullandığınız farelere kıyasla nasıl?

Kablo esnekliği o kullandığınız farelere kıyasla nasıl?
Kablo örgü kablo bu nedenle biraz kalın ama sarımı naylon yerine iplik olduğu için çok hafif ve esnek diyebilirim, dolanıklık vs yapmıyor kendi üzerinde kumaş kelepçesi var uygun boşluk bırakıp kalan kısmı kelepçeledim; monitör daha mantıklı olduğu için monitöre yaptım bağlantıyı kablolu olması sıkıntı yaratmadı bu nedenle. Şimdi işteyim eve gidince foto atarım 01:00 gibi.

Bitmiş kampanya. Tekrar artmış fiyatı 142TL şu an.

Yeni konular

Geri
Yukarı