Elektronik Performax Xotran RGB Mouse 130 TL

Anna Karenina

Hectopat
Yer
Kırşehir Merkez
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
🖥️ PC: İntel Core İ7 3770 | GT 415 | HD 4000 | 16 GB RAM DDR3 1333Mhz | Quadro H61 Anakart | 300W PSU ATX | Samsung 870 EVO 250 GB SSD | Kioxia Exceria Sata SSD 480GB | Fury 128GB SSD | Toshiba MQ0ABD038 320GB HDD | Windows 10 Pro AtlasOS

Keyboard: Piranha 2345 | Mouse: Corsair Katar PRO | Headset: P47 Wireless | Monitor: Samsung SyncMaster 940BW 75 Hz | | Phone: Sony Experia M5 | Huawei P7 Lite 2017 | Laptop Asus VivoBook S14 | HP G255 i3 5005
Meslek
Oto yedek parça sanayi
PixArt 3327 sensörü var. Kendimde kullanıyorum. Şiddetle tavsiye ederim.

Bu mouse 2 yıl önce almıştım, fiyatı 40₺ civarındaydı. Hala onu kullanıyorum. Ama yenisinin zamanı geldi.

Tuş sorunu filan var mı?

Hayır yok Omron Switch'leri var rahatlıkla alın. Fiyatı düşük olduğu için insanın içine kurt düşüyor ama hiçbir sıkıntısı yok.

Bu mouse 2 yıl önce almıştım, fiyatı 40₺ civarındaydı. Hala onu kullanıyorum. Ama yenisinin zamanı geldi.

Tuş sorunu filan var mı?
Yok.

Alınır bu fiyata öneriyorum. Tek eksiği Omron 20M kullanması ama bu fiyata sorgulayamayız.

Kullanıyorum. Sorunuz varsa alabilirim. Yazılım desteği de var.

Hayır yok Omron Switch'leri var rahatlıkla alın. Fiyatı düşük olduğu için insanın içine kurt düşüyor ama hiçbir sıkıntısı yok.
Omron Switchler kötü hocam ama bu fiyata sorgulayamayız normal bu fiyata.

Yok.

Alınır bu fiyata öneriyorum. Tek eksiği Omron 20M kullanması ama bu fiyata sorgulayamayız.

Omron Switch'ler kötü hocam ama bu fiyata sorgulayamayız normal bu fiyata.

Bilmiyordum kusura bakmayın.

Yok.

Omron Switchler kötü hocam ama bu fiyata sorgulayamayız normal bu fiyata.
hocam yazılımı konusunda biraz bilgi verebilir misiniz? Macro desteği var mı mesela.

Geri
Yukarı