"Persona 3 Portable" ve "Persona 4 Golden" 19 Ocak'ta Game Pass'te!

pixeliko

Hectopat
Makaleler
16
Yer
Türkiye
Ekim ayında PC'ye portlandığı ilk gün Game Pass'e gelen Persona 5 Royal'den sonra, serinin güzide 2 oyunu daha olan "Persona 3 Portable" ve "Persona 4 Golden", 19 Ocak 2023'de Game Pass'e geliyor.

Ayrıca yakın zamanda gelecek diğer oyunlar:
- Monster Hunter Rise (20 Ocak 2023)
- Atomic Heart (21 Şubat 2023)
- Wo Long: Fallen Dynasty (3 Mart 2023)

Persona 4 Golden, 2 sene önce PC'ye portlanmıştı. Fiyatı Steam'de 99 TL.
Persona 3 Portable ise, Persona 5 Royal gibi çıktığı gün Game Pass'e gelecek. Steam'de listelenmesine rağmen henüz bir fiyat etiketi konulmamış. Atlus gibi açgözlü bir firma bakalım buna nasıl bir fiyatı uygun görecek.

Ancak anlamadığım şey, bu Persona 3 Portable baya içerikten kısılmış. Anime ara sahneleri bile olmayan. Etrafta serbesçe gezme kısımları normalinki ile alakası olmayan, pek çok açıdan eksik bir oyun diye biliyorum. Ben Persona 3 oynamıştım zamanında. Şimdi Portable versiyonuna baktım ve sonradan çıkmasına rağmen çok daha dandik bir oyun gibi geldi. Neden FES sürümü yerine Portable sürümünü getirdiklerini açıkçası anlamadım.

all.PNG

Çok çok iyi haber ama Persona 3 Portable sürümü hakkında biraz daha araştırdım farkları vs. ve gerçekten Portable sürümünü getirmeleri çok anlamsız bir karar. Zaten ben oynadım, oynamayanlar düşünsün tabİ :D. Oynamayı düşünenler varsa PS2 emülatörü ile normal P3'ü oynayın, hem türkçe yaması da var.

Geri
Yukarı