"Persona 3 Portable" ve "Persona 4 Golden" Game Pass'te!

2022'nin Ekim ayında PC'ye, ve aynı zamanda geldiği ilk günden Game Pass'e eklenen Persona 5 Royal'ın ardından...
2020 yılında PC'ye çıkışını yapmış ve geçtiğimiz haftalarda 100 liradan 350 liraya zamlanmış Persona 4 Golden ve daha bugün çıkışını gerçekleştirmiş Persona 3 Portable anlık olarak Game Pass'te.
Böylece PC'de bulunan tüm Persona oyunlarını aktif olarak Game Pass üzerinden oynayabilirsiniz, zaten fiyatlarına bakınca tek çare bu gibi duruyor.

Persona-Series-Xbox_06-12-22.jpg

Persona 3 Portable
Global Satış Fiyatı:
20 Euro/Dolar
Türkiye Satış Fiyatı: 350 Lira

Persona 4 Golden
Global Satış Fiyatı:
20 Euro/Dolar
Türkiye Satış Fiyatı: 350 Lira

Persona 5 Royal
Global Satış Fiyatı:
60 Euro/Dolar -> %30 İndirimde: 42 Euro/Dolar
Türkiye Satış Fiyatı: 700 Lira -> %30 İndirimde: 490 Lira

3. oyunun Portable sürümünü getirmeleri ve aşırı yüksek Türkiye fiyatlandırması saçmalıklarını saymazsak çok iyi haber. Seriye ilginiz varsa kaçırılmayacak bir fırsat.

PPSSPP(psp) ile bu seriye başlamıştım sonra uzun olduğunu görünce bunlara ayrıca zaman ayırayım dedim ama telefonda uzanarak daha eğlenceli ve rahat geliyor bana.

2022'nin ekim ayında PC'ye, ve aynı zamanda geldiği ilk günden Game Pass'e eklenen persona 5 Royal'ın ardından...
2020 yılında PC'ye çıkışını yapmış ve geçtiğimiz haftalarda 100 liradan 350 liraya zamlanmış persona 4 golden ve daha bugün çıkışını gerçekleştirmiş persona 3 portable anlık olarak Game Pass'te.
Böylece PC'de bulunan tüm persona oyunlarını aktif olarak Game Pass üzerinden oynayabilirsiniz, zaten fiyatlarına bakınca tek çare bu gibi duruyor.

Eki Görüntüle 1637952

persona 3 portable
Global satış fiyatı:
20 Euro/Dolar
Türkiye satış fiyatı: 350 lira

persona 4 golden
Global satış fiyatı:
20 Euro/Dolar
Türkiye satış fiyatı: 350 lira

persona 5 royal
Global satış fiyatı:
60 Euro/Dolar -> %30 indirimde: 42 Euro/Dolar
Türkiye satış fiyatı: 700 lira -> %30 indirimde: 490 lira.

3. oyunun portable sürümünü getirmeleri ve aşırı yüksek Türkiye fiyatlandırması saçmalıklarını saymazsak çok iyi haber. Seriye ilginiz varsa kaçırılmayacak bir fırsat.

Güzel haber.
Son 2 günüm kaldı.

P3P fiyatı çok can yakıyor ya. P4G zam yemeden almıştım. P3P direkt 350 liradan çıkmasaydı keşke.
P3P fiyatı umurumda değil açıkçası, daha öncesinde PC'ye gelmeden oynamış olmamdan bağımsız en dandik sürümü PC'ye portamaları aşırı saçma eğer oynamamış olsaydım da Portable yerine emülatörle adam gibi FES sürümünü falan oynardım. Ama P4G zam yemeden alamadım, o baya üzdü. Game Pass'te olsa da Steam kütüphanemde olmasını istediğim bir oyun.

P3P fiyatı umurumda değil açıkçası, daha öncesinde PC'ye gelmeden oynamış olmamdan bağımsız en dandik sürümü PC'ye portamaları aşırı saçma eğer oynamamış olsaydım da Portable yerine emülatörle adam gibi FES sürümünü falan oynardım.
Maalesef Portable geldi. Adamlar için bedava para sonuçta tabii ama oyuncu sayısı çok düşük diğer oyunlara göre. Tam anlamıyla başarısız oldu. Umarım Remake gelir de ağız tadıyla oynarız oyunu.

Ama P4G zam yemeden alamadım, o baya üzdü.
Ben çok mutluyum o konuda ya. Bu adamlar geleceği de düşünerek zam yapıyorlar maşallah doları dümdüz almışlar mevcut kurdan.

Maalesef Portable geldi. Adamlar için bedava para sonuçta tabii ama oyuncu sayısı çok düşük diğer oyunlara göre. Tam anlamıyla başarısız oldu. Umarım Remake gelir de ağız tadıyla oynarız oyunu.
Keşke, Persona 5 grafikleri ve sistemleriyle Persona 3 bambaşka bir şey olur. Keşke gelse ama geleceğini düşünmüyorum açıkçası.
Ben çok mutluyum o konuda ya. Bu adamlar geleceği de düşünerek zam yapıyorlar maşallah doları dümdüz almışlar mevcut kurdan.
Zamanında indirimde 60 lirayken sonra alırım diyip atmıştım kenara...

Yeni konular

Geri
Yukarı