Persona 5 tactica ve Persona 3 Reload'dan yeni video geldi!

Makaleler
4
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

P5T tatlı duruyor. Umarım 30 saat değil de 10 saatlik keyifli ve tatlı bir oyun olur. Çıkınca bakarız. Buradaki asıl olay olan Persona 3 Reload'a bakarsak tam da beklediğim gibi daha iyi grafikli Persona 3 FES olmuş. "The Answer" kısmı eksik bu arada. Geri kalan tüm FES içeriği olacak. Tekrar konuya dönersek P3R TLOU P1'den hallice bir remake olacak. Hayranlar da fazlasını beklemiyor zaten. En fazla 1 senedir geliştirilen bir remake de daha fazlasını yapamaz. Bilmeyen varsa söyleyeyim P3 FES kaynak kodları kayıp. Muhtemelen bu yüzden bilgisayara PSP versiyonu geldi. Aynı zamanda Remake'te FeMC de olmayacak gibi duruyor. Bu Remake'in asıl amacı Persona 3 FES'i güncel platformlara güzel grafiklerle çıkarmak. Aynı zamanda müjdeyi de vereyim, Tartarus'ta önünüzü görebileceksiniz! Ben AetherSX2'ye kurmuştum ve Tartarus'ta 1 metre öteyi göremiyordum. Bunun PS2'nin render mesafesi ile ilgisi var tabii. Bu arada ilk günden Game Pass'e geliyor ve muhtemelen Türkçe olacak. Persona 5 Tactica da muhtemelen Türkçe olacak. Steam sayfasında P5T DLC'leri Türkçe destekliyor olarak görünüyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı