Persona 3 Reload İçin "Chapter: Aigis" DLC'si Duyuruldu

Makaleler
4
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Xbox sunumunda duyurulan oyunları bir arkadaş zaten paylaşmış ama ben buna özel bir konu açmak istedim. DLC'nin ismi bizim beklediğimizin aksine "The Answer" değil "Chapter: Aigis" olacak. Neden böyle bir isim değişikliği yapmışlar anlamadım ama oyun kodlarında "The Answer" diye bir DLC geçiyordu yani The Answer remake olacak bu. Başka bir şey değil. Eylül'de gelecek ve PS2'deki Persona 3 FES'in "The Answer" kısmına bakarak söyleyeyim, Makoto Yuki'ye finalden sonra ne olduğunu konu alacak. Şahsen The Answer'ın 30 saatlik bomboş bir kısım ama finali harika olduğunu düşünen biriyim. Persona 3 Reload da sadece combat olunca pek zevkli olmuyor her ne kadar combat iyi olsa da. Umarım combat zorlaşır çünkü animasyonlar bu kadar iyiyken combat çok basit olunca sıkıcılaşıyor. Cidden zorlaşmazsa gidip oyunu zora çekeceğim bunu oynayacağım zaman.

Normal Game Pass'te değil, sadece Game Pass Ultimate'da perk sistemi ile bulunacak.

Game Pass'e gelmeseydi muhtemelen 80TL'lik hesap alıp oynardım. İyi oldu bu haber. Oynarız Eylül gibi. Yalnız Haziran'da SMTV, Eylül'de Persona 3 Reload DLC ve sızdırılan tarihe göre 11 Ekim'de Metaphor çok yoğun diye düşünüyorum. Umarım Metaphor gelene kadar ATLUS JRPGlerden sıkılmam çünkü SMTV'i Ağustos gibi oynamayı planlıyorum.

Ayrıca oyunun bu kısmı combat odaklı bir kısım. Oyundaki sosyal yaşam aktivitelerini seven biriyseniz beklemeyin bundan haberiniz olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Beklediğimden erken çıkacak, sevindiğim bayağı.

Bu arada DLC/Expansion Pass, Gamepass Ultimate kullanıcılarına Perk sistemi ile bedava olacak, normal Gamepass'e gelmiyor.

Kaynak: Xbox Partner Preview - Persona 3 Reload: Expansion Pass Detailed - Xbox Wire

1709837126040.png

Beklediğimden erken çıkacak, sevindiğim bayağı.

Bu arada DLC/Expansion Pass, Gamepass Ultimate kullanıcılarına Perk sistemi ile bedava olacak, normal Gamepass'e gelmiyor.

Kaynak: Xbox Partner Preview - Persona 3 Reload: Expansion Pass Detailed - Xbox Wire

Eki Görüntüle 2135255
Konuya ekliyorum hemen. Zaten arada 40TL fark var. Çok yok. DLC için 1 aylığına 40TL fazla verirsin olur biter.

xCloud ile telefondan oynamayı denemek istiyordum. Bahanesi olsun bu da.

Perk sistemi nedir? Bende Ultimate var, alabilir miyim?
Alabilirsiniz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı