PES 13'ü güvenlik endişelerimden dolayı sürekli silip yüklüyorum

Onun korsanı yapılalı yıllar olduğu için hiçbir zararlı bir şey vermez adam bile unutmuştur eğey spy falan attıysa tabii, cracki VirusTotal'de taratıp nelere erişim sağladığına neleri değiştirdiğine bakın.

Bence yanlış düşünce PES 13 çoğu kişi için en iyi pes oyunu.

Merak etme, bu oyun Türkiye hariç artık hiç bir yerde oynanmıyor. Oyun hiç bir yerde satılmadığı için de korsan yüklemen gayet mantıklı. Gerekli taramaları bilindik markanın uygulamaları ile yaptıysan ve genel anlamda temiz çıktıysa için rahat olsun. Kimse Pes 13 dosyasına virüs koymak ile uğraşmaz.

Belki virüs bozmayabilir. Ancak sürekli format atman kullandığın diskin ömrünü yiyip bitiricek haberin olsun. Crackli oyundan fazla birşey olmaz. Virüs silinebilen birşey. Çok endişen vesaire varsa önemli verilerini o bilgisayarda tutma yeterli.

Merhaba, ben PC'yi alalı 7 ay geçti yurt dışından gelebilecek en iyi PC sectim. Çoğu eski oyunları ortada oynatıyor ama yeni oyunlar oynatmıyor bende gamepad var diye PES 13 yükledim ama korsan olduğu için hiçbir güvenliği yok. Kaspersky ve Malwarebytes ile tarattım virüs bulmadı.(Malwarebytes crack uyarısı verdi, yine de içim rahat değil PC bozulsa yeni PC de alamayiz format atıp 1 ay sonra geri yüklüyorum. Çok eğleniyorum oynarken sizce ne yapayım?
Hocam 10 yıllık sağlam bir Pes 13 oyuncusuyum, hep korsandı benimki, yani crackli. Şunu söyleyeyim, üstüne bir sürü de yama attığım halde hiçbir sorun yaşamadım. Ha, bilgisayarım kırıldı, parçalandı ama bu Pes dosyaları ile alakalı değil, o zamanlar biraz deliydik bir maçı 5 kez oynayıp beşinde de son dakikada yiyip elenince kuduruyordum oyunu sürekli kapatmaktan, bundan dolayı pc kırılmıştı yani yumruk vura vura. Yani, oyun delirtti beni yoksa bilgisayara hiçbir zarar gelmezdi. Sen de benim gibiysen Pes oynarken, hiç indirme emin ol bu crackten daha çok zarar veriyor. Laptobun klavyesi resmen içe çökmüştü.:)

Merhaba, ben PC'yi alalı 7 ay geçti yurt dışından gelebilecek en iyi PC sectim. Çoğu eski oyunları ortada oynatıyor ama yeni oyunlar oynatmıyor bende gamepad var diye PES 13 yükledim ama korsan olduğu için hiçbir güvenliği yok. Kaspersky ve Malwarebytes ile tarattım virüs bulmadı.(Malwarebytes crack uyarısı verdi, yine de içim rahat değil PC bozulsa yeni PC de alamayiz format atıp 1 ay sonra geri yüklüyorum. Çok eğleniyorum oynarken sizce ne yapayım?
Oyunu satın alabilirsin Cd'li şekilde, orjinal satışı yok oyunun daha güncelini indir bence.
oyun indir VIP mi?

Hocam tecrübelisiniz :)

Geri
Yukarı