PES 16 kasma sorunu

mehmet pala

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. PES 16'da oyunu oynamaya çalışırken ilk yarının sonlarına doğru başlayan bir kasma oyunu baya sıkıcı hale getiriyor. Anca oyunu kapatıp açtığım zaman geçiyor ama tekrar aynı şeyi yapmaya başlıyor. İlk yarının sonuna doğru kasma tekrar başlıyor yani.

İnternetteki yazan bir sürü makaleyi okuyup denedim, birkaç program kurup denedim( Razer Cortex, MZ falan) ama bana mısın demiyor ve aynı şeyi yapmaya devam ediyor. Grafik ayarlarını düşürüyorum yine aynı. Nasıl düzeltebilirim acaba ?

Sistemini ve oyunu nereden indirdiğini belirt.

PES serisinde yaşanabilen bir sorun.
Bende de benzer bir sorun oluşmuştu.
Settings uygulamasına girdiğimde dahili grafiği gördüğü için pek bir grafik ayarı yapamıyordum.
NVIDIA kullanan cihazlar için uygulama simgesine sağ tık yapın orada "Grafik işlemciyle çalıştır" kısmından "Yüksek Performaslı NVIDIA işlemcisi"'ni seçerek sorunu çözebilirsiniz.
AMD cihazlarda ise maalesef bir bilgim yok.

Eğer sisteminizi belirtirseniz daha iyi yardımcı olunabilir.

Kardeş öncelikle kusura bakma ban yediğimden dolayı geç cevap veriyorum. Dediğini yaptığım halde oluyor. Bu aralar azaldı ama. Sistem baya düşük ama sıcaklık ile alakası olabilir mi acaba?

Dosya Ekleri

• sistem.png
    sistem.png
    64,7 KB · Görüntüleme: 137
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı