PES 2013 nereden indirilir?

berat0089

Picopat
Daha fazla  
PES 2013 indirmek istiyorum, tüm takımların olduğu tam sürüm indireceğim nereden indirebilirim? Not: Laptop kullanıyorum.

Ben 2 yıldır o baştaki yazdığın siteyi kullanıyorum, sıfır sıkıntı. Sizde bir sorun var galiba.
O sitelerden GTA V indirdim trojan çıktı. CoD oyunları indirdim trojan çıktı birde bir program indirmiştim ondan da trojam çıkmıştı.

En iyisi Fitgirl Repack'in sitesini kullanmak

O sitelerden GTA V indirdim trojan çıktı. CoD oyunları indirdim trojan çıktı bir de bir program indirmiştim ondan da trojam çıkmıştı.

En iyisi FitGirl Repack'in sitesini kullanmak

Bahsettiğin siteler başka sitelerden dızlayıp koyuyor o oyunları. Örneğin Skidrowun kırdığı bir oyunu kendi sitelerine koyuyorlar. Burada suçu siteye değil, kıran kişilere atmak lazım. FitGirl diyorsunda FitGirl'de aynı şey, yani kıran kişi içine virüs koyduysa FitGirl'de durduramaz. Disslike atıyorsun bir de :D. Allah akıl fikir versin sana, gel burada doğrusunu açıkla görelim bakalım neymiş doğrusu.

O sitelerden GTA V indirdim trojan çıktı. CoD oyunları indirdim trojan çıktı bir de bir program indirmiştim ondan da trojam çıkmıştı.

En iyisi FitGirl Repack'in sitesini kullanmak

Bende maalesef ki aynı hatayı düştüm o siteden GTA V indirdim tarattım virüslü çıktı indirecekseniz bile iyice detaylıca bir program ile tarama yapıp indirin

Yeni konular

Geri
Yukarı