Pes 2014 DEMO

Pesciler genelde bir laf derler Fifayı kötülemek için grafik Pes oynanış Fifa diye. Artık Pes Fifa gibi oynanıyor. O karanlık kendini tekrarlayan Pes gitmiş;yerine daha canlı animasyonları güçlü ve Fifadan daha iyi animasyonları olan bir Pes gelmiş. Fakat Fox Engine daha toy gibi duruyor Peste.

Çünkü oyuna yağmur ekleyememek seyircilerin görüntüsü stadyumlar felan gelin bana küfür edin şeklinde olmuş. Oyunu gömmek bir yana hakikaten güzel oyun olmu ancak hala Fifayla yarışamaz. Oyunu PCde oynayacaklar çok zorlanacak çünkü gamepad kullanmak şart gibi olmuş. Örneğin korner atarkan L3 ile yönlendirip R3 ile falso vermeniz sağlanmış.

Oynanışın değişmesi Rush atan Pescileri üzecektir. Ronaldoyu alayım yardırayım devri bitti çünkü adam akıllı adam geçemiyor. Pes mi Fifa mı derseniz ben Fifa derim. Çünkü kendimi o atmosfere en çok Fifada kaptırıyorum. Ama Pes 2014 yabana atılacak bir oyun değil. Çünkü Pes 6'dan sonra ilk defa eğlendim Pes oynarken. Oyuna puanım 8/10

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı