PES 2016 "entry point not found" hatası

RowIinq

Hectopat
Daha fazla  
Normalde girebildiğim oyuna bugün giremiyorum. Hata veriyor. Yardımcı olur musunuz?

1663857035167.png

Sosyal'de korsana yer yok.
Siz de Kural 19'a bakın.

Burada dikkat ederseniz ki moderatör de var. Kural 19.

Hocam sonradan düzenledim mesajımı :).

Hocam daha öncesinde aşağıdaki hatayı veriyordu. İlgili crack dosyasını yükledikten sonra bu konu başındaki hatayı verdi.
Eki Görüntüle 1524702

Arkadaşın dediğin gibi konami dosyalarını yedekleyin sonra oyunu silip tekrar yükleyin. Sorun çözülebilir.

Normalde girebildiğim oyuna bugün giremiyorum. Hata veriyor. Yardımcı olur musunuz?

Eki Görüntüle 1524677

Hocam bu arada arkada Steam açıksa ondan kaynaklıda olabilir belki kapatıp deneyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Orada da kapalı. Arkada açık değil.

Hocam oyun kayıtlarının olduğu dosyayı buldum ancak yedeğini nasıl alacağım? Oyunu silip yeniden yükleyeceğim de.

Klasörü masaüstüne veya herhangi bir yere kopyalayın. İsterseniz Google Drive'a atabilirsiniz. Bilgisayar değiştirirseniz oradan Save'leri indirirsiniz.

Klasörü masaüstüne veya herhangi bir yere kopyalayın. İsterseniz Google Drive'a atabilirsiniz. Bilgisayar değiştirirseniz oradan Save'leri indirirsiniz.
Save klasörünü Google Drive'a yedekledim. Şimdi oyunu silip yeniden yüklüyorum. Teşekkürler yardımlarınız için.

Yeni konular

Geri
Yukarı