Çözüldü PES 2017 0xc000007b hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 7
Rapor paylaşır mısınız?

Rapor paylaşır mısınız?
Hocam sorunun kaynağını biliyorum ama korsana destekten dolayı kararsızım, söylemeli miyim?

Hocam sorunun kaynağını biliyorum ama korsana destekten dolayı kararsızım, söylemeli miyim?
Bu oyunun artık satışı bulunmuyor, bu yüzden destek verilebilir. Ayrıca konu sahibinin korsa oyuna destek istediği ilk konu. 19. kural detaylandırılmış durumda.
  • Korsan içeriklere link vermeyin, istemeyin, orijinal kullananlara hakaret etmeyin. Korsan oyunlara teknik destek vermek bazı istisnai durumlar hariç yasaktır. Bu istisnalar:
    • Kullanıcının ilk konusu.
    • Oyun hiçbir dijital platformda satılmıyor.

Yanlış bilgi
Bu oyunun artık satışı bulunmuyor, bu yüzden destek verilebilir. Ayrıca konu sahibinin korsa oyuna destek istediği ilk konu. 19. kural detaylandırılmış durumda.
  • Korsan içeriklere link vermeyin, istemeyin, orijinal kullananlara hakaret etmeyin. Korsan oyunlara teknik destek vermek bazı istisnai durumlar hariç yasaktır. Bu istisnalar:
    • Kullanıcının ilk konusu.
    • Oyun hiçbir dijital platformda satılmıyor.

O zaman tamam; bu oyunun korsan sürümünün kronik hatalarından biri: 64 Bit ise: SysWOW64 klasöründe bazı dosyalar hatalı oluyor ya da kurulum sırasında (oyunu kurarken) bozuluyor. Çoğu oyunda olduğu gibi.
SFC /scannow komutunu deneyin.
İşe yaramazsa ismini yazdığım dosyaları indirin. Elle SysWOW64 içine atın.
Yine işe yaramaz ise oyunun klasörünün içine atın.

Dosya isimleri:

IMG_20210608_002929.jpg

DLL dosyalarının güvenli olduğu site: -Bağlantı silindi-

Son düzenleyen: Moderatör:
Artı -1 Eksi
O zaman tamam; bu oyunun korsan sürümünün kronik hatalarından biri: 64 Bit ise: SysWOW64 klasöründe bazı dosyalar hatalı oluyor ya da kurulum sırasında (oyunu kurarken) bozuluyor. Çoğu oyunda olduğu gibi.

SFC /scannow komutunu deneyin.

İşe yaramazsa ismini yazdığım dosyaları indirin. Elle SysWOW64 içine atın.

Yine işe yaramaz ise oyunun klasörünün içine atın.

Dosya isimleri:

Eki Görüntüle 1059997

DLL dosyalarının güvenli olduğu site: www.dll-files.com
Rastgele bir yerden dosya indirip atmak -bazı istisnalar haricinde- sorun çözmez, var olan sorunu büyütür. Yapılacak en doğru şey Process Monitor hata raporunu analiz edip ilgili dosyaları doğru paketleri kurarak edinmek.

Rapor paylaşır mısınız?

Paylaşmıştım Google Drive ile ama silinmiş. Bugün yine paylaşırım.

Evet, öyleymiş cidden. Onaylayan moderatör yanlışlıkla silmiş sanırım. Geri getirdim.

C:\Windows\SysWOW64\D3DX9_43.dll

Bu dosyayı silip aşağıdakini kurun.

Rastgele bir yerden dosya indirip atmak -bazı istisnalar haricinde- sorun çözmez, var olan sorunu büyütür. Yapılacak en doğru şey Process Monitor hata raporunu analiz edip ilgili dosyaları doğru paketleri kurarak edinmek.
Sürekli olan bir hata bu, yanlış bilgi verdiysem mesajı silerim.

Evet, öyleymiş cidden. Onaylayan moderatör yanlışlıkla silmiş sanırım. Geri getirdim.

C:\Windows\SysWOW64\D3DX9_43.dll

Bu dosyayı silip aşağıdakini kurun.

DirectX 11 kuruluymuş zaten, tine de yükleyeyim mi?

Dediğini yaptım bu sefer de şu hatayı verdi;

Adsızd.png
sadsad.png

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı