PES 2017'de 1080P çözünürlük yok

Dizüstü bilgisayardan oynadığınızı farz ediyorum. Dizüstü bilgisayarda oyun işlemciye gömülü GPU'yu algılıyor. FIFA ve PES oyunlarının ayarlar sistemi yıllardır eski kafa olduğundan, dizüstü bilgisayarlarda böyle ek araçlara ihtiyaç duyuyor.

İlk olarak eski oyunlarda bu sorunu Kitserver aracı ile çözüyordunuz. Hem kalite, hem de çözünürlük değerlerini, kitserverin uygulaması üzerinden çalıştırarak çözüyordunuz. Araştırdım ama PES17 için kitserver bulamadım. Benzer bir araç var ve PES17 olmadığından nasıl kullanılıyor bilmiyorum.

Google'a yabancı sonuçlarda şöyle bir video buldum. İlk olarak bunu test edin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eğer olmazsa bağlantıdaki foruma kayıt olun ve kitserver benzeri düzenleme aracını yükleyin.

Dizüstü bilgisayardan oynadığınızı farz ediyorum. Dizüstü bilgisayarda oyun işlemciye gömülü GPU'yu algılıyor. FIFA ve pes oyunlarının ayarlar sistemi yıllardır eski kafa olduğundan, dizüstü bilgisayarlarda böyle ek araçlara ihtiyaç duyuyor.

İlk olarak eski oyunlarda bu sorunu kitserver aracı ile çözüyordunuz. Hem kalite, hem de çözünürlük değerlerini, kitserverin uygulaması üzerinden çalıştırarak çözüyordunuz. Araştırdım ama pes17 için kitserver bulamadım. Benzer bir araç var ve pes17 olmadığından nasıl kullanılıyor bilmiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Eğer olmazsa bağlantıdaki foruma kayıt olun ve kitserver benzeri düzenleme aracını yükleyin.

Yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim hocam, deneyeceğim.

Dizüstü bilgisayardan oynadığınızı farz ediyorum. Dizüstü bilgisayarda oyun işlemciye gömülü GPU'yu algılıyor. FIFA ve pes oyunlarının ayarlar sistemi yıllardır eski kafa olduğundan, dizüstü bilgisayarlarda böyle ek araçlara ihtiyaç duyuyor.

İlk olarak eski oyunlarda bu sorunu kitserver aracı ile çözüyordunuz. Hem kalite, hem de çözünürlük değerlerini, kitserverin uygulaması üzerinden çalıştırarak çözüyordunuz. Araştırdım ama pes17 için kitserver bulamadım. Benzer bir araç var ve pes17 olmadığından nasıl kullanılıyor bilmiyorum.

Hocam W11deyim attığınız videoda adam bir kutucuğu tikliyor türkçesini yazar mısınız?

Dosya özelliklerini açıp DPI devre dışı bırakacaksınız.

2023-02-02_01-30.png

Yeni konular

Geri
Yukarı