PES 2018 0xc000007b hatası

Berkay Keskin22

Hectopat
Arkadaşlar selam, nostalji olarak PES 2018 oynamak istedim ama böyle bir hata veriyor. İlk baş DLL hatları verdi. DLL dosyalarını indirdim sistem klasörüne attım ama şimdi de böyle bir hata veriyor. Nasıl çözerim?

resim_2022-03-16_150017.png

O attığın DLL dosyaların yüzünden öyle oldu. Çözebilmemiz için rapor al:

Son düzenleyen: Moderatör:
O attığın DLL dosyaların yüzünden öyle oldu. Çözebilmemiz için rapor al:
Baktığım videoda recep abinin yaptığı işlemde büyük ihtimal sorunlu dosyalar mavi olarak gözüküyor aynı işlemi ben de yapıyorum karşıma bir ton şey çıkıyor ama bende hiç bir şey işaretli değil ve raporu paylaşmam içinde bir seçenek çıkmıyor neyse en iyisi full format yapmak

Sorunlu dosyaları siz bulmayacaksın sadace rapor göndereceksiniz. Ne olduğu belli belirsiz DLL attığınız için böyle hata almanız gayet doğal. Önceden aldığınız DLL hatasını söyleyin ona göre paket atıp onu kurarsanız önceki DLL'yi silmeniz lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorunlu dosyaları siz bulmayacaksın sadace rapor göndereceksiniz. Ne olduğu belli belirsiz DLL attığınız için böyle hata almanız gayet doğal. Önceden aldığınız DLL hatasını söyleyin ona göre paket atıp onu kurarsanız önceki DLL'yi silmeniz lazım.
Tek oyunlarda hata vermiyor bazı programları da açamıyorum en iyisi sıfır kurup temiz sayfa açmak teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı