PES 2020 Sunucuya Bağlanılamıyor

LeonKennedy

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar eFooball PES 2020'de Online bağlanmak istediğimde sürekli sunucuya bağlanılamıyor hatası veriyor. Çözümünü bilen var mı? Konami ID'de oluşturdum bu arada. Bir türlü bağlanmıyor anlayamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar eFooball PES 2020'de Online bağlanmak istediğimde sürekli sunucuya bağlanılamıyor hatası veriyor. Çözümünü bilen var mı? Konami ID'de oluşturdum bu arada. Bir türlü bağlanmıyor anlayamadım.
Oyun orjinal mi? Eğer orjinalse bütün güncelleştirmelerini yap ve DNS olarak 8.8.8.8;8.8.4.4 ayarlayarak dene.

Oyun orjinal. Güncelleştirmeler yapılı. DNS adresi zaten o şekilde. Ama neden bağlanmıyor anlamadım. Konami'nin serverlerinde mi bir problem var acaba ?

Oyun orjinal. Güncelleştirmeler yapılı. DNS adresi zaten o şekilde. Ama neden bağlanmıyor anlamadım. Konami'nin serverlerinde mi bir problem var acaba ?
Sitesinde de, downdetector'da da server ile ilgili bir problem göremedim. Uzun zamandır olan bir problem mi yoksa yeni mi oldu? Belki geçicidir.

Yani sürekli sunucuya bağlanılamıyor hatası veriyor ya anlayamadım. Oyunu steam üzerinden yeni temin ettim. Bilindik bir çözüm de bulamadım. Neden böyle oluyor acaba serverlerde de sıkıntı yok ise?
Sitesinde de, downdetector'da da server ile ilgili bir problem göremedim. Uzun zamandır olan bir problem mi yoksa yeni mi oldu? Belki geçicidir.
Dün aldım oyunu zaten. Dünden beridir böyle valla.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı