PES 2021 alınır mı?

Makaleler
1
Yer
Ásgard
Daha fazla  
Meslek
Part time God of wisdom, poetry, death, divination, and magic
FIFA 21 oynamak istiyordum ama malum fiyattan ötürü maalesef öyle bir erişimim olmayacak gibi duruyor. Sizce 65 TL'ye PES 2021 almak mantıklı mı?

PES 20'yi oynadıysanız onunla birebir aynı. MyClub oynanmayacak derecede kötü benim açımdan. Oyun zaten yavaş, bir de orada ''0'' oyun hızında oynatıyor, temelli yavaş oluyor. Saçma sapan fauller oluyor. Oyuncular sürekli birbiriyle çarpışıyor. Hele CO-OP'ta inanılmaz fazla oluyor. Adam benim kalecime çarptı, penaltı oldu. Bir de sürekli bağlantı zayıflamaları oluyor fakat o muhtemelen benim internetimle alakalı.

Online için puan verecek olursam 10 üzerinden 4-5 anca veririm.

Ben genelde Ana Lig oynuyorum, 22 Ekim'de büyük bir güncelleme yayınlanacak ve tüm kadrolar, ligler güncellenecek. O günden sonra Ana Lig'e girip oynanması daha mantıklı güncellik açısından.

Yama kurmayı düşünürseniz de Smoke Patch bu işi çok iyi yapıyor.

Alınır mı konusuna gelirsek, sadece Single oynuyorum diyorsanız ve PES 20'ye sahipseniz onun üzerinden devam edebilirsiniz, online da takılacağım derseniz ucuz fiyatı, alabilirsiniz.

Çok farklı görüşler var. Kimisi FIFA'dan geçince oyun çok kötü diyor. Kimisi Online yavaş diyor. Beğenen sayısı da fazla fiyatından dolayı. Analig geçen sene geliştirilmişti ve bayağı beğenilmişti. Ayrıca Special Edition alırsanız MyClub da da bayağı bir paket açıyorsunuz. Serverlar olarak sinir edebilir ama oyun fena değil gibi. Alınabilir.

PES 20'yi oynadıysanız onunla birebir aynı. MyClub oynanmayacak derecede kötü benim açımdan. Oyun zaten yavaş, bir de orada ''0'' oyun hızında oynatıyor, temelli yavaş oluyor. Saçma sapan fauller oluyor. Oyuncular sürekli birbiriyle çarpışıyor. Hele CO-OP'ta inanılmaz fazla oluyor. Adam benim kalecime çarptı, penaltı oldu. Bir de sürekli bağlantı zayıflamaları oluyor fakat o muhtemelen benim internetimle alakalı.

Online için puan verecek olursam 10 üzerinden 4-5 anca veririm.

Ben genelde Ana Lig oynuyorum, 22 Ekim'de büyük bir güncelleme yayınlanacak ve tüm kadrolar, ligler güncellenecek. O günden sonra Ana Lig'e girip oynanması daha mantıklı güncellik açısından.

Yama kurmayı düşünürseniz de Smoke Patch bu işi çok iyi yapıyor.

Alınır mı konusuna gelirsek, sadece Single oynuyorum diyorsanız ve PES 20'ye sahipseniz onun üzerinden devam edebilirsiniz, online da takılacağım derseniz ucuz fiyatı, alabilirsiniz.
Şampiyonlar ligi ve UEFA Avrupa ligi be durumda peki?

Paran varsa FIFA, paran yoksa PES. Şahsen ben de PES20 LITE oynuyorum. Ama param olsaydı FIFA21 alırdım. :D
Hocam ben de FIFA 21 istiyordum. Fiyat fazla gelince vazgeçtim. 1-2 video izledim. Grafikler hoş duruyor ama dinamik ve mekanikler nasıl onu bilmiyorum.

Ben direkt Smoke Patch kullanıyorum.

Tüm ligler lisanslanıyor.
Bazı oyuncu yüzleri ekleniyor.
Bazı ligler ekleniyor.
Gol müziği yaması yapıyorum.

PES 21 için henüz çıkmadı Smoke Patch, çıktığında yükleyebilirsiniz.

Şampiyonlar ligi ve UEFA Avrupa ligi be durumda peki?

Hocam ben de FIFA 21 istiyordum. Fiyat fazla gelince vazgeçtim. 1-2 video izledim. Grafikler hoş duruyor ama dinamik ve mekanikler nasıl onu bilmiyorum.
Geçenlerde FIFA20, Origin'de 5€'ya düşmüştü. 50 Liraydı yani. Tekrar düşer mi bilmiyorum fakat düşerse kaçırılmaması gereken bir indirim. En azından FIFA20 oynarsınız. :)

Ben direkt Smoke Patch kullanıyorum.

Tüm ligler lisanslanıyor.
Bazı oyuncu yüzleri ekleniyor.
Bazı ligler ekleniyor.
Gol müziği yaması yapıyorum.

PES 21 için henüz çıkmadı Smoke Patch, çıktığında yükleyebilirsiniz.

Teşekkür ederim. Not aldım. Eğer alırsam aklımda bulunsun.

Geçenlerde FIFA20, Origin'de 5€'ya düşmüştü. 50 Liraydı yani. Tekrar düşer mi bilmiyorum fakat düşerse kaçırılmaması gereken bir indirim. En azından FIFA20 oynarsınız. :)
Hocam güncel kadro ve oyuncularla oynamak istiyorum. Yoksa FIFA 19 var ama mesajınız için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı