PES 2021 alınır mı?

Eylül'e kadar şu an 4 ay var 4 ayda yapamayacağı şey yok.
Futbol oyununda yapılacak ne var ki zaten?
Ayrıca 1 yıl es geçtiler oyunu güncellediler. Efsane bir PES geliyor bence. En son ne zaman 1 yılı es geçtiler? Büyük beklentilerim var.

Ayrıca 1 yıl es geçtiler oyunu güncellediler. Efsane bir pes geliyor bence. En son ne zaman 1 yılı es geçtiler? Büyük beklentilerim var.

Şu an canı sıkılıyormuş zaman geçirmek için alacakmış ki pes için 21 TL hiçbir şey bence ve bu 4 ayda birkaç mesaj önce dediğim şeyleri yapabilir.
Ayrıca 1 yıl es geçtiler oyunu güncellediler. Efsane bir pes geliyor bence. En son ne zaman 1 yılı es geçtiler? Büyük beklentilerim var.

Hocam futbol oyununda yapılacak ne var ki zaten demişsiniz ve efsane pes geliyor demişsiniz o zaman onu da almasın futbol oyununda yapılacak ne var ki?

Şu an canı sıkılıyormuş zaman geçirmek için alacakmış ki pes için 21 TL hiçbir şey bence ve bu 4 ayda birkaç mesaj önce dediğim şeyleri yapabilir.

Hocam futbol oyununda yapılacak ne var ki zaten demişsiniz ve efsane pes geliyor demişsiniz o zaman onu da almasın futbol oyununda yapılacak ne var ki?
Para paradır hocam. Fikrimi söyledim sadece.
Yapılacak ne var derken efsane ol, kulüp açma ve öylesine oynama modları mevcut online dışında. Yani bunların önceki senelere nazaran daha iyi versiyonunu görebileceğime inandığım için efsane olabilir dedim. Mortal kombat, Tekken, Fifa gibi oyunlar zaten tek kişiliğe hitap etmiyor aslında. Özellikle Fifa. Adamlar parayı myteam'den kırıyorlar.

PES 2022 pahalı olur ve daha epey zaman var. Arada girip kafa dağıtmayı düşünüyorum yalnızca FIFA'ya da uzağım. Almam mantıklı geldi. Teşekkürler herkese yorumlar için. Ancak şu yamalar konusunda indirdikten sonra yardım isteyeceğim. Türkçe spiker var mı? :D

PES 2022 pahalı olur ve daha epey zaman var. Arada girip kafa dağıtmayı düşünüyorum yalnızca FIFA'ya da uzağım. Almam mantıklı geldi. Teşekkürler herkese yorumlar için. Ancak şu yamalar konusunda indirdikten sonra yardım isteyeceğim. Türkçe spiker var mı? :D

Türkçe spiker bu sene yok hocam bildiğim kadarıyla yama için de konu açarsınız ya da buraya yazarsınız yardımcı oluruz.

2016'dan sonra gelmedi maalesef. İspanyolca falan iyi oluyor arada. 1 paket sigara parası PES o kadar can yakmaz şöyle bakarsak.

Türkçe spiker var fakat PES 13'ten alındığından dolayı çoğu oyuncunun ismi söylenmiyor yeni spiker 1 Mayıs'ta gelecek.
PES Football TURKEY forumundan takip edebilirsiniz spiker sürecini.

Yeni konular

Geri
Yukarı