PES 2021 alınır mı?

Yok işte benim demek istedim oyunun kariyer modundaki realistikliği bozuyor oyuncu değerleri falan kafayı yiyor.

Haklı olabilirsiniz ben şahsen indirmedim oynayanlardan gördüm ama @Akif hocamda bu kadar takıntılı değilse o büyük boyutlu yamayı indirmesine gerek yok bir lisans yamasıyla bir de Türkçe spikerle bolca keyif alır.

Türkçe spiker demek istemiştim hocam. :)

Teşekkür ederim. O nasıl hocam neler var?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şöyle tanıtım videosunu atayım oradan bakabilirsiniz, yamanın boyutu 4.9-5GB arası değişiyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şöyle tanıtım videosunu atayım oradan bakabilirsiniz, yamanın boyutu 4.9-5GB arası değişiyor.

Sadece lisans ve formalar için 5GB'lık dosya indirmesine gerek yok 250 MB'lik yamalar var hocam canlı güncellemeleri takip ederse kadrolarda güncelleniyor güncellenmese düzenle menüsünden oyuncunun takımını değiştirebiliyorsunuz ki genelde buna gerek kalmadan güncelleniyor.

Sadece lisans ve formalar için 5GB'lık dosya indirmesine gerek yok 250 MB'lik yamalar var hocam.
Hocam doğru ancak çok detaylı bir yama, zaten sitelerinde 1GB'lik partlar halinde indirme seçenekleri sunmuşlar. Ben kendim kullandığım için önerdim, yoksa tabii ki farklı yamalar da mevcut.😄

Yeni konular

Geri
Yukarı