PES 2021 almayın

Arkadaşlar tavsiye istiyorsanız kesinlikle almayın cidden rezalet MYclup maçları tam bir çöplük PES 2022 de değişmezse 400 TL verip FIFA alırım daha iyi.

Eki Görüntüle 1111388
Nasıl çöplük? Oyunu kötü oynayıp oyuna kötü diyemezsiniz sizin için düzeltme yapayım.
Ben bu oyunu oynayamıyorum ben kötüyüm o yüzden bu oyunu kötü oynayacaklar için önermiyorum. Demeniz daha doğru.

"Arkadaşlar tavsiye istiyorsanız kesinlikle almayın" kısmı öznel. Yani bana göre tavsiye olarak alınabilecek bir oyun size göre kötü olabilir. Aynı şekilde burası da: "cidden rezalet myclup maçları tam bir çöplük". Aynı şekilde;
"PES 2022 de değişmezse 400 TL verip FIFA alırım daha iyi.". Yani buradan bu mesajınızın tamamen öznel yargı içerdiğini çıkartıyoruz. Yani bu herkese göre değişebilir.

Agalar Game Pass alıp FIFA oynayın hem ucuza gelsin hem de 200+ oyununuz olsun.

Neden oyun zor gelince çöplük mü oluyor? FIFA 21'de oynadım PES de oynadım PES açık ara farkla önde. FIFA'nın mekanikleri çok kötü adam ayağını uzatıyor alıyor topu FIFA'da saçma. Grafikleri de kötü ayrıca.

Son düzenleyen: Moderatör:
Önermiyor olabilirsiniz. Bence de oyun kendini ağırdan alıyor. Mekanikler hâlâ gelişkin değil, gibi eleştirilerim var mesela.

Fakat "çöplük" tabiri kullanılacak kadar kötü de değil. Şu anda sanki oyunda bir şeye sinirlenip oynamayı bırakarak (rage) bu konuyu açmışsınız gibi duruyor.

Geri
Yukarı