PES 2021 almayın

Arkadaşlar tavsiye istiyorsanız kesinlikle almayın cidden rezalet MYclup maçları tam bir çöplük PES 2022 de değişmezse 400 TL verip FIFA alırım daha iyi.

Eki Görüntüle 1111388
Paran o kadar değersizse tercih senin. Ben gökten para yağmadığı sürece 20 liraya oynamak varken, 400 liraya oynamazdım.

19 liraya aldım pişman değilim gayet güzel.

Bakıyorum da bir oyunu oynamayı beceremeyip de oyun hakkında yorum yapmaya çalışan çoluk çocuklar türemeye başlamış.

Neyin kafası bu yaşım küçük diye oyun oynamak veya eleştirme yapmak yasak mı? Benim haberim yokta ve oynadınızmı bilmiyorum ama cidden rezalet myclup ben o yüzden sürekli analig veya efsane ol oynuyorum ilk postu atarken saçma bir şey geldi başıma o yüzden sinirliydim biraz ağır konuştum ama myclup hariç güzel oyun.
Nasıl çöplük? Oyunu kötü oynayıp oyuna kötü diyemezsiniz sizin için düzeltme yapayım.
Ben bu oyunu oynayamıyorum ben kötüyüm o yüzden bu oyunu kötü oynayacaklar için önermiyorum. Demeniz daha doğru.

Seninle maç atsam rahat yenerim saçma sapan konuşmayınız.

Bir oyunu eleştiren birisi o oyunu kötü oynadığı anlamına gelmez. Eleştiri kelimesinin anlamını öğrenin.

Son düzenleme:
Neden oyun zor gelince çöplük mü oluyor? FIFA 21'de oynadım pes de oynadım pes açık ara farkla önde. FIFA'nın mekanikleri çok kötü adam ayağını uzatıyor alıyor topu FIFA'da saçma. Grafikleri de kötü ayrıca.

Zor geldiğinden olduğunu kim söyledi eğer myclupda belli bir maçı geçince rahatlıkla anlayabilirsiniz adaletli olmadığını örnek vereyim şu an video atmak isterim ama çok fazla var. Bir maçta kaleye giderken arkamda çok adam olmadığı için kaleciyi çalımlamak istedim ve çalımlarken topu kalecinin yanından yuvarladım kendim geçerken bana eli ile çelme takıyor veya ayağı ile kayıyor ama penaltı çalmıyor hakem biraz karışık anlatmış olabilirim ama özellikle isterseniz video atabilirim 5 6 tane.
Bir oyunu eleştiren birisi o oyunu kötü oynadığı anlamına gelmez. Eleştiri kelimesinin anlamını öğrenin.

Dediğimi anlamamışsınız neyse.

Yeni konular

Geri
Yukarı