PES 2021 "direk laneti"

Yusipg

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 1600 12nm soket AM4 işlemci
ASUS Phoenix PH-GTX1650S-O4G GeForce GTX 1650 S
480GB + 1 TB SSD disk
Gigabyte B450M S2H soket AM4 mATX anakart
Adata XPG Gammix D10 8 GB (1x8GB) DDR4 3000MHz X2 16 GB RAM
Corsair Carbide Spec Delta RGB 550W 80+ midi-Tower tempered glass Gaming kasa
İyi sosyaller arkadaşlar. Biraz saçma ama son 2 aydır üzerimde çok kötü bir direk laneti var. Evet doğru "direk laneti". PES 2021 de 745+ saatim var.
Yani ne desem bilemiyorum, ana lig, Online fark etmez her türlü direk laneti yaşıyorum. Yaşadığım direkleri videoya çeksem en az kırk dakika süresi çıkar gerçekten.
İlk başlarda şanstır dedim, 1 2 3 5.. Derken artık bu işin şansla alakası olmadığını düşünmeye başladım. Normalde şanssız biri de değilimdir sadece bu oyunda böyle. Yani inanır mısınız acaba dua etsem düzelir mi diye kendi kendime sordum. Arkadaşlar komik bir durum olabilir ama gerçekten siz yaşasaydınız belki de oyunu silmiştiniz. En sinirlendiğim ve çıldırdığım anlar ise direkler yüzünden maçlar kaybetmem. Bir maçta 5 6 tane direk vakası yaşadığımı bile hatırlıyorum. Artık küfür etsem de ne yapsam da işe yaramıyor. Bu olayı birkaç kişiye anlattım bana güldüler (haklı olarak). Buraya açıp açmamakta kararsız kaldım çünkü gerçekten çok saçma ve gereksiz bir konu ama dayanamadım. Sizden istediğim ne yapmalıyım? He bir de lütfen benden oyunu silmemi istemeyin vakit geçirmek ve zevk aldığım için oynuyorum. Vaktinizi çaldıysam özür dilerim.

Bi ara bende de vardı. Plaseleri biraz geriden atmaya başlayınca düzelmişti. Şu videoyu da bırakmazsam olmaz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir ara bende de vardı. Plaseleri biraz geriden atmaya başlayınca düzelmişti. Şu videoyu da bırakmazsam olmaz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunu çok fazla yaşadım :( dediğinizi uygulamaya çalışacağım zorda olsa.

Bu futbolcunun akrabasi olabilir misin?

Hayır ama şu an da soruyorum kendime :D

Geri
Yukarı