PES 2021 donuyor

ahmet çetinn

Hectopat
Steam orijinal PES 2021 100 saat oynadım sıkıntısız fakat bu aralar oyuna girince GPU 100, CPU 60-70 arası oluyor ve oyunda gol olunca golü geçince vs. geç geçiyor ekrana. Hemen geçme ikonu gelmiyor. Bu neden olabilir?

png.png

Herşeyden olabilir. Önceliğin oyunu denetlemek olmalı dosyaları doğrulatıp sonra tekrar denemelisin. Aynı şey tekrar edecek olursa sistemine bağlı donanımlarını teker teker test etmen gerekecek. Önceliğin eğer kullanıyorsan HDD olmalı, ki yüksek ihtimal sorunun bundan kaynaklı çıkacak gibi.

Sistem özelliklerini yazmasına ne gerek var ? 100 saat sonra olmuş bu olay sistemden kaynaklı olsa ilk 100 saatte de aynı durumla yüzleşirdi.

Sıcaklık değerleri nedir?
nası bakıcam bilmiyorum da
Herşeyden olabilir. Önceliğin oyunu denetlemek olmalı dosyaları doğrulatıp sonra tekrar denemelisin. Aynı şey tekrar edecek olursa sistemine bağlı donanımlarını teker teker test etmen gerekecek. Önceliğin eğer kullanıyorsan HDD olmalı, ki yüksek ihtimal sorunun bundan kaynaklı çıkacak gibi.

Sistem özelliklerini yazmasına ne gerek var ? 100 saat sonra olmuş bu olay sistemden kaynaklı olsa ilk 100 saatte de aynı durumla yüzleşirdi.
ssd kullanıyorum cpu ve gpu çok yüksek oluyor pes girince başka hiç bir oyunda bu sorun yok
r5 2600 rx 570 armor msi 16 ram 3000 mhz 240 ssd

Yeni konular

Geri
Yukarı