PES 2024 Mobile vs FIFA 2024 Mobile

FIFA 2024 diye bir şey yok oyun son 4 yıldır güncellenmedi ben PES 2024 diyorum hem oynanış hem kalite anlamında çok daha iyi.

PES 2024'ü az önce oynadım yorumlara aldanıp ama bana hiçbir şey degişmemiş gibi geldi. Eski oyunun üstüne bir de optimizasyon sorunu getirmişler. Yüksek ayarlarda stabil 60 FPS vermiyor.

Çok oynayan biri değilsiniz sanırım oynanış 2023'e göre çok daha iyi 2021'e benzetmeye çalışmışlar başarmışlarda.

FIFA 2024 diye bir şey yok oyun son 4 yıldır güncellenmedi ben PES 2024 diyorum hem oynanış hem kalite anlamında çok daha iyi.

Çok oynayan biri değilsiniz sanırım oynanış 2023'e göre çok daha iyi 2021'e benzetmeye çalışmışlar başarmışlarda.
Evet değilim pes 21 de bıraktım ve her yıl yenisi çıktığında acıp oynuyorum. 23 ile aralarında hiçbir fark göremedim. Grafikler aynı, oynanis aynı. Ki grafikleri hala çok kotü. En yüksek ayarlarda hala pixel pixel duruyor. He oyunun arayuzü ve birkaç mekaniği değişmiştir orasını bilemem o kadar oynamıyorum oyunu. Bir de dedigim gibi stabil 60 fps calişmıyor oyun.

Evet değilim PES 21 de bıraktım ve her yıl yenisi çıktığında acıp oynuyorum. 23 ile aralarında hiçbir fark göremedim. Grafikler aynı, oynanis aynı. Ki grafikleri hala çok kotü. En yüksek ayarlarda hala piksel piksel duruyor. He oyunun arayuzü ve birkaç mekaniği değişmiştir orasını bilemem o kadar oynamıyorum oyunu. Bir de dedigim gibi stabil 60 FPS calişmıyor oyun.

Grafikler tabii ki de bir PlayStation 5 gibi değil FIFA 23 gibi değil ama mobilde en fazla bu kadar oluyor yani.

Daha iyisi yapılabilir ama kötü olmasının sebebini anlıyorum. Cihazı kötü olan arkadaşlarda oynayabilsin diye yapılmış ama bu sebep grafiklerin kötü olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

Geçen PlayStation kafeye gittik arkadaşla 3 saat FIFA 23 oynadık 80 TL verdik kişi başı çok güzeldi.

Geri
Yukarı