Çözüm PES 21 için PES 20 gerekli mi?

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Standalone DLC olacak değil mi? Konami sitesinden bu anlam çıkıyor.
Attığım videoyu sonuna kadar izleyin, konudaki ''resmi'' Konami sitesine de tıklayın, tamamen ayrı bir oyun olduğu yazıyor. Kaldı ki oyunun ''tam sürüm'' Steam linkini de bıraktım.

Standalone da zaten bağımsız demek, yani ayrı bir oyun. DLC gibi düşünebilirsiniz fakat PES 20'ye ek gelmiyor, tamamen ayrı bir oyun olarak çıkış yapıyor.

Ben de öyle demiştim zaten. DLC kelimesini yanlışlıkla ekledim. Standalone olacak değil mi diye soracaktım. Bu muhabbeti en son Far Cry 3 Blood Dragon çıktığında görmüştüm. Kimisi diyordu standalone olacak, kimisi diyordu adında bile Far Cry 3 geçiyor bak kesin DLC olacak. Sonuçta oyun Far Cry 3'le aynı mekaniklerle ve oynanışla çıktı ama Far Cry 3 olmadan da oynanabiliyordu. Oyun dünyası ise standalone DLC olarak adlandırdı. Kafam oraya gittiği için DLC yazdım. Sorun yok, iyi geceler.

Gece 3'te yazı yazdım ama anormal hiçbir şey olmadı :D

Açıklayıcı bir konu olmuş elinize sağlık.

Bir sorum olacaktı. Örneğin ben PES 21'e sahibim, PES 20'si olan arkadaşımla oynayabilecek miyim yoksa tamamen ayrı bir platform mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı