PES 21 vs FIFA

Pes 21 vs Fifa

• Pes 21

Oy: 9 50,0%
  • Zevkinize bağlı güncel FIFA oyunu

Oy: 9 50,0%

• Oy verenlerin toplamı
    18

Dixon.6

Picopat
Daha fazla  
Çoğu PlayStation Cafe'de hala PES 21'in yamalı hali oynanıyor. Sizce herhangi bir FIFA oyunu mu yoksa PES 21 mi? Kendime göre ben hala PES 21 oynayan taraftayım, nedense hiçbir FIFA oyunu bana eğlenceli gelemedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çoğu PlayStation Cafe'de hala PES 21'in yamalı hali oynanıyor. Sizce herhangi bir FIFA oyunu mu yoksa PES 21 mi? Kendime göre ben hala PES 21 oynayan taraftayım, nedense hiçbir FIFA oyunu bana eğlenceli gelemedi.
Kariyer vs için fifa 23 oynuyorum .
Arkadaşlar ile turnuva falan yapacaksak pes 21.

Öncelikle pes6'dan beri oyunun bütün serilerini oynamış birisi olarak 2016 ile Online mylcub başlayıp PES2021 kadar hayatımda oynadığım en iyi futbol oyunu vuruş hissiyatları olsun çalım gerçekçiliği olsun zevki anlatılmazdı FIFA'cı arkadaşlarımı PES 2019 başlatıp ortaklaşa kadro yapıp 3V3 Online rakiplere karşı oynardık ama gel gelelim ki oyunu bitirdiler ve berbat FIFA oyununa mağrum kaldığım için çok pişmanım o yüzden. Pes21 PES 13 gibi unutlmaz bütün cafelerde oynanır güncel kadroyla çünkü oyun çok zevkli oyuncuların statları gerçek FIFA'da öyle değil. Sen R9 çıkart ronaldinjo çıkart düz koşuda adamları geçemezsin maalesef.

1711747578946.png

1711747513156.png

1711748267794.png

Efootball oynarken karşıma çıktı konu.
1711749603111.png

Efootball un top ve oyuncu fiziği Fifa yı 10 a katlar.

Gülen emoji atan arkadaş bana Fifa nın fiziğinin daha iyi olduğunu söyleyebilir mi?
Tabi o cümleye güldüyse.

Hocam e football mobile güzelde aşırı momentum oluyor oyunda.
Maalesef öyle bir sıkıntı var ancak Fifa da ki gibi saçma değil.
Fifa da adam bomboş kaleye 3 defa üst üste şut çekiyor 3 ü de direğe çarpıyor veya oyuncunun bacağı garip bir şekil alıyor gol atıyor, kalecinin eli bükülüyor vs.

Geri
Yukarı