PES mi, FIFA mı?

kapalıyız

Hectopat
Yer
Dünya
Bu iki oyundan sizce hangisi daha iyi? Paramın boşa gitmesini istemem açıkçası. Hangi oyunu almalıyım sizce ve neden insanlar hep bu iki oyun arasında fikir ayrılığı yaşıyor?

FIFA futbolun Simulasyonu, PES ise Arcade olan halidir. Bir bakıma BF ve Call of Duty gibi. Gerçekçilik ararsan FIFA, yok ben uğraşmam dersen PES tercih edebilirsin. Eski zamanlardaki PES olsa direk önerirdim. Fakat şu an FIFA rakipsiz bana göre. O yüzden adamlar her yıl aynı oyunu çıkarıyor ve PES ona rağmen geride. Gelişme gösterseler FIFA'da daha çok gelişecek ama maalesef olmuyor.

Her türlü COM64. 😀
...
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu da var. 😃

...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu da iyiymiş. 😃 Topun havadayken çıkardığı ses harika. :)

Ponpon kızları bile var. 😃
Bir efsane daha var.

...

Neye alıştığına bağlı. Mesela ben Pes'ciyim, FIFA'yı beceremiyorum.
Bana göre:
Grafik açısından: Pes.
Oynanış açısından: Pes.
Yapay zeka: FIFA.
Oyun Bug'ları: Pes'de henüz hiç rastlamadım.
Ana lig açısından: Kesinlikle FIFA.
Mesela pes analig oynarken jadon sancho gibi bir adamı 9M Euro'ya transfer edip, 800 bin Euro maaşla oynatabiliyorum. FIFA böyle değil fiyatlar konusunda daha gerçekçi.
Birçok lig olduğu için oyuncu geliştirme falan daha iyi.

Grafik olarak pesmi :d hiç gülceğim yoktu nhsıdujasgdyusad.

FIFA derim FIFA grafik olarak pesi geçti pes robot karakterleri batık textureler ve özürlü gibi duran karakterleriyle iğrenç bir oyun oldu FIFA Online 4 bile PES 2022'ye bin basar.

Yeni konular

Geri
Yukarı