Çözüldü Peşin fiyatına taksit için ne kadar limit gerekir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

devonoir

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
EVGA GeForce RTX 2060 KO ULTRA GAMING 6GB
Intel i3-10100F
MSI PRO H410M-B Intel H410
Kioxia 500GB Exceria Serisi NVMe M.2 SSD
Kingston HyperX Fury 16 GB (2x8) 3200 MHz
Alacağım ürün 6000 TL ve peşin fiyatına 12 taksit deniyor. Yani bu durumda aylık 500 TL'ye denk geliyor. 800 TL limitli kredi kartı başvurusu yapsam istediğim ürünü taksitle alabiliyor muyum, yoksa 6000 TL limit mi olması gerekiyor kartta?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Alışveriş tutarı kadar kullanılabilir limitinizin olması gerekiyor. 6000 TL kullanılabilir limitiniz olmadan alışverişi tamamlayamazsınız. 6000 TL ödeme alındığında kullanılabilir limitiniz 0 TL'ye düşüyor ve ödeme yaptığınızda tekrardan yükselmeye başlıyor.
Alışveriş tutarı kadar kullanılabilir limitinizin olması gerekiyor. 6000 TL kullanılabilir limitiniz olmadan alışverişi tamamlayamazsınız. 6000 TL ödeme alındığında kullanılabilir limitiniz 0 TL'ye düşüyor ve ödeme yaptığınızda tekrardan yükselmeye başlıyor.

Çözüm

Bilgilendirme için teşekkür ederim. Yani tek gelirim KYK kredim e onunla da 6000 TL'lik kart vermezler o zaman biriktirip 10 ay sonra falan alacağım artık telefonu.

• Beğen
İfadeler: Tim
Bilgilendirme için teşekkür ederim.
Rica ederim.
Yani tek gelirim KYK kredim, e onunla da 6000 TL'lik kart vermezler. O zaman biriktirip 10 ay sonra falan alacağım artık telefonu.
Kredi kartınız mevcutsa ve düzenli olarak ödüyorsanız limit artışı talep edebilirsiniz. İyi bir kredi notunuz olduğunda belgelenebilir gelir olmadan da iyi limitler verilebiliyor. Öğrenci olduğu hâlde 40000 TL limitli kredi kartı olan birini görmüştüm.

Rica ederim.

Kredi kartınız mevcutsa ve düzenli olarak ödüyorsanız limit artışı talep edebilirsiniz. İyi bir kredi notunuz olduğunda belgelenebilir gelir olmadan da iyi limitler verilebiliyor. Öğrenci olduğu hâlde 40000 TL limitli kredi kartı olan birini görmüştüm.

Kredi kartım yok hocam ve o olaya bulaşmayı hiç istemiyorum açıkçası.

• Beğen
İfadeler: Tim
Düzenli kullanılınca gerçekten faydalı olabiliyor. Tabii ki kullanmak istemiyorsanız ve riskli olabileceğini düşünüyorsanız kimse fikrinizi değiştirmemeli. Konuyu soru çözüldüğü için kilitliyorum. Başka sorunuz varsa yeni konu açabilirsiniz veya konuya ekleme yapmak istiyorsanız bu mesajı rapor edebilirsiniz. :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı