PES'te monitör kapanma sorunu

arintimur

Decapat
PES oynarken siyah ekran oluyor, sonrasında monitörü kapatıp açınca geri geliyor. Bazı oyunlarda veya ekran kartı sürücüsünü güncellerken oluyor.
Pes 2018 oyuncu güçlerini ne kadar değiştirsem de kaydetmiyor bir de.

Son düzenleme:
Çözüm
Evet orijinal. Steam'den verdim parayı aldım bu lanet oyunu.
Bir insan yardımcı olsun ne olur? Bir oyunu oynayamadık. Uzun süredir kütüphanemde duruyordu, indireyim dedim kimse yardımcı olmayacaksa sileceğim.
Forumda kimse Bilgisayardan anlamıyor ki neden yardımcı olsunlar öylesine giriyolar sohbet için .
Ben bu konuyu açalı 1 aydan fazla oldu. İlk sordukları soru da "Oyun orijinal mi?" orijinal olsa ne yazar görüyoruz işte ne kadar güzel olduğunu oyunun. Hayatımda bu kadar güzel oyun görmedim pes 5, pes 6 ne güzeldi be. Oyunu bitirmişler.[/QUOTE]
Forum chat kanalı olmuş

Ben bu konuyu açalı 1 aydan fazla oldu. İlk sordukları soru da "Oyun orijinal mi?" orijinal olsa ne yazar görüyoruz işte ne kadar güzel olduğunu oyunun. Hayatımda bu kadar güzel oyun görmedim pes 5, pes 6 ne güzeldi be. Oyunu bitirmişler.
Forum chat kanalı olmuş[/QUOTE]
Ben gerçekleri yazdım oraya zaten yardım eden yok kendi sorunu kendin çözeceksin. Bir de şu yazım kurallarından ban yiyorum ya sinir oluyorum. Böyle forum olmaz olsun.

Ben gerçekleri yazdım oraya zaten yardım eden yok kendi sorunu kendin çözeceksin. Bir de şu yazım kurallarından ban yiyorum ya sinir oluyorum. Böyle forum olmaz olsun.
Şikayet edeceğine sekmeyi kapatabilirsin (y);)[/QUOTE]
Ben kardeşimizin sorununu gördüm ve yardım edenin olmadığını söyledim, sana neden battı ?

Şikayet edeceğine sekmeyi kapatabilirsin (y);)[/QUOTE]
Ya niye şikayet etmeyeyim forumda böyle bir şey var, kimse yardım etmiyor. Ne diyeyim iyi mi diyeyim? 1 aydır duruyor oyun yardım eden yok yok. Kendim çözmeye çalıştım olmadı. Sekmeyi kapatmayı ben de biliyorum.
Sistem özelliklerin ?
Ya kardeş sistem özellikleri ne biliyor musun? Asus GTX 1070, AMD Ryzen 5 1600X, 16 GB 3000 MHZ RAM, 2 TB HDD, 512 GB SSD, Cooler Master 750W 80+ Bronze PSU. Sistem kötü dersiniz şimdi.

Pencere modunda oynamayı dene o hata o modda olmazsa öyle oynayabilirsin.
"EKRAN KAPANMA" sorununu bırak. Benim ilk oyunu açmam ve kaydetmem gerek. Oyun açılıyor maça giriyorum, oyundan atıyor. Ayarlarım da siliniyor.
Pencere modunda oynamayı dene o hata o modda olmazsa öyle oynayabilirsin.
Şikayet edeceğine sekmeyi kapatabilirsin (y);)
Ben kardeşimizin sorununu gördüm ve yardım edenin olmadığını söyledim, sana neden battı ?[/QUOTE]
Hallettim sorunu Allah'a bin şükürler olsun. Kendim bir şekilde yapıp hallettim.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı