Peugeot 206 ses sisteminde parazit oluyor

Zynex*

Hectopat
Merhaba, yaklaşık olarak 3 yılı aşkın bir süredir 2001 model 1.4 benzin otomatik hatchback 5 kapı bir 206 sahibiyim. Geçen sene aracıma ses sistemi taktırdım fakat sürekli olarak parazit sorunu yaşıyorum, sizce sebebi ne olabilir? Ufak bir cızırtı sesi geliyor. Çözümü ne olabilir? Teşekkürler şimdiden. (Cızırtı sesi parkları yaktığımda başlıyor, farları açtığımda ise bir nebze daha artıyor.)

Son düzenleme:
Merhaba, yaklaşık olarak 3 yılı aşkın bir süredir 2001 model 1.4 benzin otomatik hatchback 5 kapı bir 206 sahibiyim. Geçen sene aracıma ses sistemi taktırdım fakat sürekli olarak parazit sorunu yaşıyorum, sizce sebebi ne olabilir? Ufak bir cızırtı sesi geliyor. Çözümü ne olabilir? Teşekkürler şimdiden.
Merhaba.
Bir çok sebebi olabilir, işini iyi bilen bir oto müzik tesisatçının bakması iyi olur.

206 kullanan bir adamın bu kadar kibar olması. Ağlattın beni şu an.

Yazım kuralları gereği malum. Altından rüzgar alan almayan... Neyse.

Merhaba.
Birçok sebebi olabilir, işini iyi bilen bir oto müzik tesisatçının bakması iyi olur.

Cevabın için teşekkürler, maalesef oto müzik tesisatı yapan çoğu kimse işini iyi yapmıyor yapamadığı işe ise çok para istiyor.

Bir de ek olarak söylemeyi unutmuşum, bu cızırtı parkları yaktığımda başlıyor. Farları açtığımda ise cızırtı bir tık daha artıyor.

Yazım kuralları gereği malum. Altından rüzgar alan almayan... Neyse.

Cevabın için teşekkürler, maalesef oto müzik tesisatı yapan çoğu kimse işini iyi yapmıyor yapamadığı işe ise çok para istiyor.

Bir de ek olarak söylemeyi unutmuşum, bu cızırtı parkları yaktığımda başlıyor. Farları açtığımda ise cızırtı bir tık daha artıyor.
Oto elektrik tesisatçısının kaçak akım kontrolü yapması daha iyi olacaktır.
Küçük ve önemsiz bir sorun gibi görünede aslında dikkate alınması gereken bir sorun.

Oto elektrik tesisatçısının kaçak akım kontrolü yapması daha iyi olacaktır.
Küçük ve önemsiz bir sorun gibi görünede aslında dikkate alınması gereken bir sorun.

Araçta kontak açık olduğunda farlarda açıksa akü hızla tükeniyor. Bir yerde kaçak olduğundan şüpheleniyorum. Fakat bu sorundan öncesindede cızırtı geliyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı