Peugeot 307 AUX Girişi Yaptırma

darkiroNNN

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
2006 model makyajlı Peugeot 307 1.6 HDI 110 beygirlik Comfort paket bir araca sahibiz. Benim bu arabaya CD yapmaktan ciğerim soldu. :D Bazı yerlerde millet CD Changer'ı çıkartıp AUX girişini falan açtırıyor aracın. Bunu nerede nasıl yaptırabiliriz, yaptıran veya bilen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
2006 model makyajlı Peugeot 307 1.6 HDI 110 beygirlik Comfort paket bir araca sahibiz. Benim bu arabaya CD yapmaktan ciğerim soldu. :D Bazı yerlerde millet CD Changer'ı çıkartıp AUX girişini falan açtırıyor aracın. Bunu nerede nasıl yaptırabiliriz, yaptıran veya bilen var mı?
Hocam eğer ki aracın orijinalinde aux çıkışı yok ise teyp'in arkasından çıkış alabiliyorlar. Ama ne kadar sağlıklı olur bilmiyorum. Bir elektronikçiye gösterirseniz size çözüm üretebilir. Hatta 35 tl bandında satılan bir ürün var. Onun kurulumunu gerçekleştirirse sizin sorununuz kökten çözülür. Ürün

@xelarmen Hocam Öyle değil de AUX girişini elektrikçiden açtırıp, AUX'a takılabilen bluetooth aletleri var ya hani onlardan takmak istiyorum. 1 aya falan ehliyet alacağım uzun yol seven ve o yolda müzik dinlemeyi seven birisiyim. Böyle bi plan yaptım ama umarım işe yarar. AUX girişini aktif etmek için CD Changer çıkıyormuş galiba. Vaktim olduğunda yaptırmayı düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı