Peugeot 307 1.6 hdi XT nasıldır?

mehmet458

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, bugün bu arabayi aldim. İlk arabam olacak temizini buldum. Değisensiz hasarsiz araba zevkli sürü. Olsun konfor olsun seviyorum. Bu arabayı ama sürekli kullanici yorumlarinda olumsuz yazanlar çok olumlu yazanlarda çok kafam karisti. Gercekten araci aldim detayli Exper'e soktum her şeyi orijinal. Degisensiz sadece bakımları gerekiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Elektrik sorunu bol olan bir araba.

Yol tutuşu kötü ve elekrtonik arızalarıyla meşhur bir model. Virajlara çok sert girmeyin. Otomatikse şanzuman yağını değiştirmeyi unutmayın.

Yol tutuşu kötü ve elekrtonik arızalarıyla meşhur bir model. Virajlara çok sert girmeyin. Otomatikse şanzuman yağını değiştirmeyi unutmayın.
Şanzıman yağı aracın geçmişine bakılarak değiştirilmelidir. Şanzıman yağı düzenli değişmediyse arkadaşımız değişirse sıkıntı yaşar.

Merhaba, bugün bu arabayi aldim. İlk arabam olacak temizini buldum. Değisensiz hasarsiz araba zevkli sürü. Olsun konfor olsun seviyorum. Bu arabayı ama sürekli kullanici yorumlarinda olumsuz yazanlar çok olumlu yazanlarda çok kafam karisti. Gercekten araci aldim detayli Exper'e soktum her şeyi orijinal. Degisensiz sadece bakımları gerekiyor.
Focus 2 1.6 110 luk ile birebir aynı motor var.

Focus 2 1.6 110 luk ile birebir aynı motor var.

1.6 benzinli 4 ileri otomatik vites vardı. Bence konforlu bir araç, uzun yolda çok rahat ediyordum. Araca LPG ve double teyp taktım sonra elektronik sorunlar peş peşe geldi. Masrafın biri bitiyor diğeri başlıyordu.

Arkadaşta da dizeli vardı. İkinci el 160 bin km'de satın almıştı. O da masraflardan bunalıp kısa sürede satmıştı.

Bence Peugeot & Citroen grubu araçlarda 2012 öncesi modelleri almayın. Çabuk yıpranan ve elektrik-elektronik sürprizleri bol araçlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı