PewDiePie Youtube Kanalının Sahibi Geçen Yıl 6.5 Milyon Euro Kazanmış

İsveç resmi haber ajansı TT'nin haberine göre, 2012'de "PewDiePie" adıyla kanal açan Felix Kjellberg, sadece geçen yıl yüklediği videolardan 6.5 milyon avro kazanmış. Yaklaşık 38 milyon takipçisi bulunan kanalın sahibi, ilk yıl yüklediği videolardan ise yaklaşık 800 bin avro kazanmış. Kaynak: Milliyet, NTV

Kişisel yorumum: ne güzel hayat, oyun oyna para kazan :D. Bizde geçenlerde sanırım "burak oyunda" kanalının 1 milyon aboneye ulaşmasını ciddi şekilde eleştirmiştik. 30-40 milyon abonelere ulaşanlar varmış.
Benim asıl merak ettiğim, youtube'da binlerce oyun kanalı varken bu arkadaş nasıl olmuşta bu şekilde sivrilmiş ?

PewDiePie'ın sırrı aslında trollük, gırgır, eğlence başka hiçbir açıklaması yok. Çok güzel oyun oynayan, dereceleri olan biri değil tek şanslı noktası var; 1- İngilizce konuşup Dünya'ya hitap etmesi. 2- Videolarında insanları güldürmesi bu kadar.

Bu arada adamın sesi etkileyici. Burağınki gibi bir yerinden çıkmıyo. Aslında eminim burağın da sesi öyle değildir ama çocukları etkilemek için yapıyordur. Bir de pewdiepie alright, alright, alright diyince içimde bişeyler kıpraşıyor.

Monoton bir hayatı varken, birden bire YouTube sayesinde değişti belki. Şimdi eğlenerek parayı kırıyor. En azından sosyal medya gibi yerlerde tanıyanı da çok. Güzel hayat

Kardeş Benimde Bir sorunum var ama nereden açacağımı bilemedim. Youtube kanalına giriş yapıldığında ilk olarak karşımıza video çıkıyor ya hatta başlık olarak ''kanal fragmanı,eğlenceli motantaj'' ismini veriyorlar. videoları o şekilde nasıl yapıyoruz.
Ekran Alıntısı.PNG

Bu arada adamın sesi etkileyici. Burağınki gibi bir yerinden çıkmıyo. Aslında eminim burağın da sesi öyle değildir ama çocukları etkilemek için yapıyordur. Bir de pewdiepie alright, alright, alright diyince içimde bişeyler kıpraşıyor.

Markiplier var en çok kazanan ilk 10'da başka bir oyun kanalı. Onun sesi de etkileyici ve komiktir.

Markiplier var en çok kazanan ilk 10'da başka bir oyun kanalı. Onun sesi de etkileyici ve komiktir.
Katılıyorum, o adam bana çok sempatik geliyor ve sesi de etkileyici, eğlenceli geliyor kulağa. Yaptığı skeç tarzı videolar, korku oyunlarındaki komik tavrı çok eğlendiriyor insanı. Belkide Jackie Chan'e benzediğinden sempatik geliyor, bana göre. Her neyse, yaşasın Technopat ! :D (y)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı