PF360 kablo montajı nasıl olur?

Enozit

Hectopat
Daha fazla  
SilverStone PF360 sıvı soğutucuda Intel ayağı çıkmadı. Tabii sıkıştı ama konumuz o değil. Şu an onu kırarak falan bir şekilde çıkarıcağım da şu son 3 kablo kaldı. Nereye takmalıyım? Şu anda pompanın ve fanların ışıkları çalışıyor. Bir tek fanlar ve pompanın çalışması kaldı sanırım. Nereye takacağım bunları?

20210517_102738.jpg

20210517_102701.jpg

20210517_102645.jpg

İlk kabloyu CPU-fan girişine takacaksınız.

2. kablo ise diğer 3 pin ARGB girişine girecek. Zaten fanların birinde onun için ucu açık 3 pin girişi vardır.

Son ise anakartın üzerinde pump_fan yazan kısma girecek. Eğer yoksa oradan herhangi bir girişe tak.

Aslında gayet basit ama o 3pin ARGB girişi illallah ettirmişti bana.

ARGB'ler çok kolaydı onları hallettim CPU ve pump kaldı onları da yukarıda anlattığınız gibi yapacağım ama şimdi değil yarın sanırım çünkü Intel ayağını çıkarmak için akşam karga burnu veya pense falan kullanacağım çünkü çıkmıyor.

ARGB'ler çok kolaydı onları hallettim CPU ve pump kaldı onları da yukarıda anlattığınız gibi yapacağım ama şimdi değil yarın sanırım çünkü Intel ayağını çıkarmak için akşam karga burnu veya pense falan kullanacağım çünkü çıkmıyor.

Ben de PF240 kullanıyorum AM4 sokete geçiş yapıyorum can çekişmem inşallah. :D

Galiba gereğinden fazla asılmak gerek. İlk denediğimde en azından oynatabilmiştim.

Galiba gereğinden fazla asılmak gerek. İlk denediğimde en azından oynatabilmiştim.

Yok normalde kolay diye biliyorum ama benim üründe sıkıntı var yani sol taraf elimde izler çıkana kadar zorladığımda 1 cm falan oynuyor ama sağ taraf Nuh diyor peygamber demiyor.

Şimdi hazırım nerelere takim?
20210518_155445.jpg

Yok normalde kolay diye biliyorum ama benim üründe sıkıntı var yani sol taraf elimde izler çıkana kadar zorladığımda 1 cm falan oynuyor ama sağ taraf Nuh diyor peygamber demiyor.

Şimdi hazırım nerelere takim?
20210518_155445.jpg
Tamam hallettim

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı