PG-965 K10 klavye alınır mı?

Sakın o klavyeyi almak gibi bir hataya düşme. Bu tür ucuz klavyelerde bakılması gereken en önemli şeylerden biri tuşların ışık geçirmesidir. Ben bir kere farklı bir model almıştım ve yazılar boyayla yazılmıştı. Yani alttaki ışıkların üstteki tuşlara faydası yoktu. Bilek desteği yok ama şu an kullanıp çok memnun olduğum bir klavyedir bu. Eski klavyemdeki bilek desteğini yapıştırmayı denedim ve şaşırtıcı bir şekilde çok işe yaradı. Güzel bile duruyor.

Sakın o klavyeyi almak gibi bir hataya düşme. Bu tür ucuz klavyelerde bakılması gereken en önemli şeylerden biri tuşların ışık geçirmesidir. Ben bir kere farklı bir model almıştım ve yazılar boyayla yazılmıştı. Yani alttaki ışıkların üstteki tuşlara faydası yoktu. Bilek desteği yok ama şu an kullanıp çok memnun olduğum bir klavyedir bu. Eski klavyemdeki bilek desteğini yapıştırmayı denedim ve şaşırtıcı bir şekilde çok işe yaradı. Güzel bile duruyor.
Peki hocam benim kullandığım klavye şuan everest kb 840 ve aynı şekilde bundada tuşlar boyayla yazılmış gibi silindi tüm tuşlar neredeyse.
K9 alırsam bilek desteğini hangi malzemeden yapabilirim?

Peki hocam benim kullandığım klavye şuan everest kb 840 ve aynı şekilde bundada tuşlar boyayla yazılmış gibi silindi tüm tuşlar neredeyse.
K9 alırsam bilek desteğini hangi malzemeden yapabilirim?
Hocam hangi malzemeden yaparsınız bilmiyorum ama eğer eski klavyelerinizi falan saklıyorsanız benim gibi bilek desteği varsa uydurabilirsiniz. Hiç düşünmüyordum sağlam olacağını ama işe yaradı. Klavye budur bu arada.

Dosya Ekleri

• IMG_20200217_195211.jpg
    IMG_20200217_195211.jpg
    752,3 KB · Görüntüleme: 35
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı