Spor yaparak gerçekten kilo verilebilir mi?

Daha fazla  
Belki de beslenmemden kaynaklı, kilo veremiyorum. Spora ,salona başladım, şekeri yağı kestim biraz ama 90 oldum. Kilo aldım ama göbeğim eriyor gibi o yüzden umursamadım ama kafam karışıyor. Yemek yeme problemim de var. Ne önerirsiniz? Göbek kısmım sertleşiyor gibi hissediyorum.

Genelde pilav üstü şeyler yiyorum. Böyle göbek eritmem mümkün değil mi?
Pilav üstü yememen gerekiyor. Sen önce biraz kilo verip, daha sonra kas yapman gerekiyor. Boyunuzu bilmemekle beraber, 80 kilo genel olarak belli bir boy ortalaması için idea kilodur ( kaslı olmak kaydıyla ). O yüzden bence önce zayıflamaya odaklanın, sulu yemek ya da çorba + tavuk / balık / tonbalığı + salata şeklinde biraz daha geç ama kaslanarak zayıflarsınız. Benim tercihimse önce ideal kiloma ulaşıp, daha sonra kasa yüklenmek olurdu.

Belki de beslenmemden kaynaklı, kilo veremiyorum. Spora ,salona başladım, şekeri yağı kestim biraz ama 90 oldum. Kilo aldım ama göbeğim eriyor gibi o yüzden umursamadım ama kafam karışıyor. Yemek yeme problemim de var. Ne önerirsiniz? Göbek kısmım sertleşiyor gibi hissediyorum.
hocam ben 84 kg iken başladım şekeri neredeyse 0 ladım ekmeği ve hamur işinide aynı düzenli antrenmana gidiyorum 4 aydır bodybuilding yapıyorum doyana kadar yiyorum tavuk pilavı ve kilo aldıracak supplementte kullanıyorum kreatin mesela ona rağmen 4 ayda rahat istemeden 7 kg verdim suan 77.5 kg cogunlugu yagdan verdim + olarak kardiyo net yapın

Spor olayı küllüyen yalan zaten spor yaptıkça daha çok acıkıyorsun. Ben sporsuz 24 kilo verdim. Spor falan yapmayacaksın öğün küçültüp az yiyeceksin işin sırrı burada.

Kas erimesi olmaması için spor yapmak önemli aslında hocam yalan demeniz yanlış o bakımdan. Öğün küçültüp az yediğin zaman sadece yağ yakmiyorsun ki, kasindan da kaybediyorsun.

Yemeği kesmeden hiçbir şey veremezsin onu unut bir kere. Spor olayı küllüyen yalan zaten spor yaptıkça daha çok acıkıyorsun. Ben sporsuz 24 kilo verdim. Spor falan yapmayacaksın öğün küçültüp az yiyeceksin işin sırrı burada.

Günde bir kez yiyorum genelde. Ama fazla oluyor.
Sabah cornflakes yiyorum. Akşam tavuk pilay, 2 tabak. Sonra bir şey yemiyorum.

Hocam ben 84 kg iken başladım şekeri neredeyse sıfırladım ekmeği ve hamur işini de aynı düzenli antrenmana gidiyorum 4 aydır bodybuilding yapıyorum doyana kadar yiyorum tavuk pilavı ve kilo aldıracak supplementte kullanıyorum kreatin mesela ona rağmen 4 ayda rahat istemeden 7 kg verdim şu an 77.5 kg cogunlugu yagdan verdim artı olarak kardiyo net yapın.

Kardio yapıyorum. Gerçekten göbek eriyor gibi kilo veremesem de. Ama kafam karıştı işte. Spordan geldim, inanılmaz acıktım şu an mesela. Akşama tavuk pilav yerim 2 tabak. Sabahları cornflakes ya da nesquik yiyorum. Böyle kilo verilir mi?
İlaç kullandıgım için sabah net birşey yemem lazım

Günde bir kez yiyorum genelde. Ama fazla oluyor.
Sabah cornflakes yiyorum. Akşam tavuk pilay, 2 tabak. Sonra bir şey yemiyorum.

Kardio yapıyorum. Gerçekten göbek eriyor gibi kilo veremesem de. Ama kafam karıştı işte. Spordan geldim, inanılmaz acıktım şu an mesela. Akşama tavuk pilav yerim 2 tabak. Sabahları cornflakes ya da nesquik yiyorum. Böyle kilo verilir mi?
İlaç kullandıgım için sabah net birşey yemem lazım
verirsiniz hocam inanın hamur ve şekeri kestiğiniz için bile en az 5 kg gider kardiyoyu bırakmazsanız

Günde 2 öğün yemeni ve biraz aç gezmeni tavsiye ederim. Benim de kilo problemlerim vardı elinden geliyorsa şeker ve karb komple kes.(sadece kilo verme önerisi spor için değil.)Ve 2.5 3 lt su içersen çok rahat verirsin.

Geri
Yukarı