PG259QNR vs PG259QN

Hocam buradaki kimse bu monitörü üretmediği için özelliklerini doğuştan bilemez google giriyorlar ve bakıyorlar sizde okuma yazmanız varsa YouTube'da ve Google'da arastırirsaniz bulabilirsiniz.
Bilmediğim ve burda illaki bilen birisi vardır diye soruyorum, burasıda google'da bir site ve buradan araştırıp bilen biriside çıkarsa güzelce anlatır diye geldim zaten :).

Bunun dışında bir şey var mı özelliklerinde vs. bu çünkü pek işime yaramazda.
Bir de Nvidia Reflex Latency Analyzer varmış.

Reflex Latency Analizer.png

Kaynak:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba dostum. Para senin karar senin ama haddim olmayarak bir öneri yapmak istiyorum. Online oyunlarda başarının Hz ile pek bir alakası yok. Ping, refleks ve tücrübe yani oyun bilgin ile alakası var. 144 Hz monitör ile global olanlar var. 240 Hz monitör ile globala yaklaşamayan adamlar var. Yani global olmak isteyen birisi 144 Hz'den 240 Hz'e, 240 Hz'den 360'a yine global olamadıysa 500 Hz monitöre geçmek istemesi bence çok saçma ve boş bir eylem çünkü global olamama sebebi monitör Hz'si degil. Yavaş refkleksler ve oyun bilgisizligidir. Bence bu kadar para ödemek çok saçma. Ama yine iyi bir şey alayım diyorsan 240 Hz 1440p monitörleri önerebilirim. ya da direk 4K öneririm. MSI MAG251RX monitörünüde öneririm kendim kullandım ama 24 inç kücük geldigi için iade edip 27 inç aldım. Kullandıgım MSI monitör gerçekten çok iyiydi ve oyunlarda performansım arttı ama öyle ilk 100'e giremezken ilk 10'a girdim durumu asla olmadı. Kullanıp görmüş birisi olarak 240 Hz monitörün para tuzagı oldugunu düşünmekteyim ben.

Yeni konular

Geri
Yukarı